Android

Güvenilir APK İndirme Siteleri

Android oyun ve uygulamaları ücretsiz olarak indirebileceğiniz güvenilir APK indirme siteleri

0
(0)

Android tablet yada telefona Google PlayStore harici yerlerden de oyun yada uygulama kurabilirsiniz. Bunun için yazımızda verdiğimiz güvenilir APK indirme sitelerini kullanabilirsiniz.

APK, Android Package Kit kelimelerinin kısaltılmış hali olup, Android işletim sistemi için hazırlanmış uygulama ya da oyun dosyalarının dağıtılmasında ve yüklenmesinde kullanılan bir tür dosya formatıdır. Android APK nedir, APK nasıl yüklenir buradaki yazımızda daha önce bahsetmiştik.

Aslına bakarsanız PlayStore harici yerlerden APK indirmenin cihaza hiç bir zararı yoktur ve oldukça da güvenlidir. Burada önemli olan güvenilir APK indirme sitelerini bulmaktır.

Güvenli APK indirme siteleri

APK indirme konusunda hizmet veren sayısız site var, ama biz Android oyun ve uygulamaları ücretsiz olarak indirebileceğiniz güvenilir APK indirme sitelerine bir göz atalım dedik.

APKMirror

apk indirme siteleri1

APK uygulama ve oyunları indirebileceğiniz siteler arasında ilk sıraya koyduğumuz APKMirror sitesi

ile oldukça detaylı aramalar yaparak istediğini uygulama yada oyunun apk dosyasına ulaşabilirsiniz.

APKPure

apk indirme siteleri2

Türkçe dil desteği bulunan APK Pure sitesinden APk dosyalarını güvenle indirebilirsiniz. APKPure’nin telefonunuz için birde uygulaması mevcut. APKPure uygulaması buraya tıklayarak telefon yada tabletinize kurabilirsiniz.

Aptoide

apk indirme siteleri3

Android oyun ve uygulama APK’sı bulabileceğinzi diğer bir yerde Aptoide sitesi. Aptoide’nin Türkçe dil desteği ve cihazlar için uygulamasıda mevcut. Aptoide uygulamasıburaya tıklayarak telefon yada tabletinize kurabilirsiniz.

Uptodown

apk indirme siteleri4

Türkçe dil desteği bulunan bir diğer en iyi apk indirme sitesi olan Uptodown sitesi‘nde Android oyun ve uygulamalar, kategorilere (iletişim, yaşam stili, multimedya, verimlilik, araçlar, oyunlar) ayrılmış şekilde karşınıza çıkıyor.

SamMobile

apk indirme siteleri5

SamMobile sitesi Samsung tarafından geliştirilen uygulama ve servislerin APK’larına ulaşabileceğiniz harika bir site. Samsung telefon yada tablet kullanıyorsanız SamMobile ile telefonunuza istediğiniz uygulamanın yada oyunun apk’sını indirebilirsiniz.

APK indirme hakkında sıkça sorulan sorular

APK nereden indirilir?

Güvenilir APK sitelerinden Play Store harici APK dosyası indirebilirsiniz.

APK indirme güvenli mi?

Aslına bakarsanız PlayStore harici yerlerden APK indirmenin cihaza hiç bir zararı yoktur ve oldukça da güvenlidir. Burada önemli olan güvenilir APK indirme sitelerini bulmaktır.

Son güncelleme: 25 Ağustos 2021

Bu yazıya kaç yıldız verirsin?

Lütfen değerlendir!

Yazının puanı: 0 / 5. Toplam oylayan: 0

Bu yazıya şimdiye kadar puan veren olmamış. İlk sen puanlamak ister misin?

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

ZoomTekno'dan ayrılıyorsunuz!

Bekleyin...
adresine 10 saniye içinde yönlendirileceksiniz...

Devam etmek için yukarıdaki linke tıklayın yadabağlantıyı iptal edin.