SendGB Nedir, Nasıl Kullanılır?

5GB'a kadar büyük dosyaları kolayca transfer edebileceğiniz yerli bir girişim olan SendGB hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yazımızda cevaplıyoruz.

5 GB’a kadar büyük dosyalarınızı ücretsiz olarak gönderebileceğiniz SendGB nedir, SendGB ile büyük boyutlu dosyalar nasıl gönderilir bu yazımızda cevabını bulabilirsiniz.

WeTransfer alternatifi olarak kullanabileceğiniz üstelik 5GB’a kadar büyük dosyaları kolayca transfer edebileceğiniz yerli bir girişim olan SendGB hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yazımızda cevaplıyoruz.

SendGB nedir?

SendGB, WeTransfer benzeri bir dosya transfer servisidir. SendGB Merkezi Türkiye’de olup tamamen yerli bir girişimdir.

13 dilde destek sunan SendGB’yle 5 GB’a kadar dünyanın her yerine anında ücretsiz dosya transferi yapabilirsiniz. Bununla beraber dilerseniz dosyalarınızı SendGB’ye yükleyip sadece indirme linki de oluşturabilirsiniz.

SendGB‘nin kullanımı çok kolaydır ve üye olmadan dosya paylaşımı yapabilirsiniz.

SendGB güvenilir mi?

SendGB dosyalarınızı paylaşım esnasında 256-bit AES şifreleme ile transfer eder, ancak şifreleme uçtan uca değildir.

SendGB’nin dosya saklama süresi, dosya büyüklüğü 250 MB’dan azsa 90 gündür yani ortalama 3 ay boyunca isterseniz dosyalarınızı saklayabilir, eğer dosya büyüklüğünüz 250 MB’dan büyükse 7 gün boyunca sisteminde dosyalarınızı saklayabilir. 5 GB’a kadar 500 adede kadar dosya gönderebilirsiniz.

SendGB ile yüksek boyutlu dosyaları nasıl gönderebilirim?

sendgb.com adresine girdiğinizde sağ alt köşede dosya paylaşma alanını göreceksiniz.

SendGB Nedir?

Burada öncelikle paylaşacağınız dosyaları seçerek alttaki gerekli bölümleri doldurup Dosyaları Paylaş butonuna basmanız yeterli.

Dilerseniz isteğe bağlı olarak dosyalarınız için tek kullanımlık şifre belirleyebilirsiniz. Böylece şifreyi bilmeden kimse dosyalarınızı indiremez.

“Dili Değiştir” seçeneği ile Türkçe dışında 9 dil ile gönderim yapabilirsiniz.

SendGB Extra nedir?

SendGB Nedir?

SendGB Extra üyeliği alarak aynı anda 20GB dosya paylaşabilirsiniz. Ayrıca  SendGB Extra üyeliği ile 1 TB depolama alanına sahip oluyorsunuz. SendGB Extra üyeliği yıllık 49.90 TL’dir.

SendGB Nedir?

SendGB Exceed ile tek seferde 20 GB’a kadar dosya paylaşabilirsiniz. SendGB Exceed size 20 GB’a kadar dosyaları sadece €1.99’ya göndermenizi sağlıyor.

20GB`a kadar dosyalarınızı sadece €1.99 ödeyerek ister hemen ister ödeme yaptıktan sonra 48 saat içinde paylaşabilirsiniz. Yapılan her ödeme için sadece bir dosya transfer hakkınız bulunur.

SendGB Extend ile dosyalarınızı daha uzun süre saklama imkanına sahip olabilirsiniz. SendGB Extend ile yüklediğiniz dosyalarınızı ister 6 ay ister 1 yıl saklayabilirsiniz. Dosyalarınızın saklanma tarihini €1.29 ile 6 ay, €1.99 ile 1 yıl uzatabilirsiniz.

SendGB nedir yazımızda büyük dosyalarınızı ücretsiz olarak gönderebileceğiniz SendGB servisi hakkında bilgilere yer verdik.

WeTransfer ile dosya gönderme işlemini Free sürümde 2GB, WeTransfer Pro’da ise 200GB’a kadar güvenle yapabilirsiniz.

SendGB ne demek?

SendGBWeTransfer benzeri bir dosya transfer servisidir. SendGB Merkezi Türkiye’de olup tamamen yerli bir girişimdir.

SendGB Türkçe mi?

Evet. SendGB Türkçe’dir. Bunun yanında 13 dilde destek sunan SendGB’yle dünyanın her yerine anında ücretsiz dosya transferi yapabilirsiniz. 

SendGB’ye üye olmadan dosya gönderilebilir mi?

Evet. SendGB’ye üye olmadan da dosya gönderebilirsiniz.

SendGB’den tek seferde kaç GB dosya gönderebiliriz?

SendGB ile tek seferde 5GB dosya gönderebilirsiniz.

SendGB güvenli mi?

SendGB dosyalarınızı paylaşım esnasında 256-bit AES şifreleme ile transfer eder, ancak şifreleme uçtan uca değildir.

SendGB dosya saklama süresi ne kadar?

SendGB’nin dosya saklama süresi, dosya büyüklüğü 250 MB’dan azsa 90 gündür yani ortalama 3 ay boyunca isterseniz dosyalarınızı saklayabilir, eğer dosya büyüklüğünüz 250 MB’dan büyükse 7 gün boyunca sisteminde dosyalarınızı saklayabilir. 5 GB’a kadar 500 adede kadar dosya gönderebilirsiniz.

SendGB Extra ne kadar?

SendGB Extra üyeliği alarak aynı anda 20GB dosya paylaşabilirsiniz. Ayrıca  SendGB Extra üyeliği ile 1 TB depolama alanına sahip oluyorsunuz. SendGB Extra üyeliği yıllık 49.90 TL’dir.

SendGB Exceed ne kadar?

SendGB Exceed ile tek seferde 20 GB’a kadar dosya paylaşabilirsiniz. SendGB Exceed size 20 GB’a kadar dosyaları sadece €1.99’ya göndermenizi sağlıyor.

SendGB Extend ne kadar?

SendGB Extend ile dosyalarınızı daha uzun süre saklama imkanına sahip olabilirsiniz. SendGB Extend ile yüklediğiniz dosyalarınızı ister 6 ay ister 1 yıl saklayabilirsiniz. Dosyalarınızın saklanma tarihini €1.29 ile 6 ay, €1.99 ile 1 yıl uzatabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu