Oyun

Discord Giriş Nasıl Yapılır?

Discord hesabına giriş yapabilmeniz için Discord kullanıcı adı ve parolanızı yazmanız yeterli.

0
(0)

Discord girişi yapabilmeniz için mutlaka bir Discord hesabınızın olması gereklidir. Bu yazımızda Discord hesabına giriş nasıl yapılır ayrıntılı olarak anlatacağız.

Discord, masaüstü ve mobil cihazlar için kullanılabilen bir sohbet uygulamasıdır. Discord ile değişik insanlarla internet üzerinden sesli ya da yazılı olarak iletişim kurmak mümkündür.

Discord, özellikle oyuncuları hedef alır ve benzer düşünen insanlarla sohbet etmek için topluluklara katılmaya teşvik eder. Bu topluluklar veya sunucular, oyunla ilgili olsun veya olmasın, her şeye dayanabilir. (https://www.zoomtekno.com/discord-nedir-ne-ise-yarar-nasil-kullanilir/)

Halen bir Discord hesabına sahip değilseniz buradaki yazımızdaki adımları uygulayarak çok basit şekilde yeni bir Discord hesabı oluşturabilirsiniz.

Discord giriş nasıl yapılır?

Önceden açılmış bir Discord hesabınız varsa Discord’a giriş oldukça kolay yapılmaktadır.  Discord hesabına giriş yapmak için;

https://discord.com/ adresine girelim. Discord’a girdiğinizde hemen sağ üst tarafta Giriş butonunu göreceksiniz. Giriş butonuna tıklayalım.

Discord Giriş Nasıl Yapılır?

Discord’un giriş panelinde e-posta yada telefon numaranız ile Discord hesap şifrenizi girerek Discord hesabınıza bağlanabilirsiniz.

Discord Giriş Nasıl Yapılır?

Discord giriş paneline istenilen bilgileri girdiğinizde Discord hesabınıza ulaşabilirsiniz. Discord hesabınıza dilerseniz QR kod ile de giriş yapabilirsiniz.

Son güncelleme: 4 Ekim 2021

Bu yazıya kaç yıldız verirsin?

Lütfen değerlendir!

Yazının puanı: 0 / 5. Toplam oylayan: 0

Bu yazıya şimdiye kadar puan veren olmamış. İlk sen puanlamak ister misin?

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

ZoomTekno'dan ayrılıyorsunuz!

Bekleyin...
adresine 10 saniye içinde yönlendirileceksiniz...

Devam etmek için yukarıdaki linke tıklayın yadabağlantıyı iptal edin.