Discord Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Discord hesap açma işlemlerini yazımızdan yapabilirsiniz.

Bu yazımızda genelde oyuncular tarafından tercih edilen iletişim uygulaması Discord hesabı nasıl oluşturulur sorularının cevaplarını yazacağız.

Discord, masaüstü ve mobil cihazlar için kullanılabilen bir sohbet uygulamasıdır. Discord ile değişik insanlarla internet üzerinden sesli ya da yazılı olarak iletişim kurmak mümkündür.

Discord, özellikle oyuncuları hedef alır ve benzer düşünen insanlarla sohbet etmek için topluluklara katılmaya teşvik eder. Bu topluluklar veya sunucular, oyunla ilgili olsun veya olmasın, her şeye dayanabilir.

Discord hesabı nasıl oluşturulur?

Discord hesabı oluşturmak için;

  • Öncelikle buraya tıklayarak Discord üye olma sayfasına girin.
  • Açılan sayfa üzerinde yer alan “E-Posta”, “Kullanıcı Adı” ve “Şifre” alanlarını eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurunuz.

discord hesabi nasil olusturulur 1

  • Daha sonrasında Discord üyelikleri kontrol edebilmek ve geçersiz, robot üyelikleri engellemek adına koymuş olduğu onay sistemini geçerek gerçek bir kullanıcının hesap oluşturduğunun onayını verin.

Öncelikle Discord’un anasayfasına gidip kayıt ol seçeneğine tıklamak zorundasınız.

Discord hesabı oluşturmak bu kadar basit!

Discord nasıl indirilir?

Discord Windows indir!

Web sitesi üzerinden de online olarak kullanılabilen Discord‘u bilgisayarınıza da indirebilirsiniz.

Discord İndir!

Discord’un sitesine girdiğinizde karşınıza Windows için indir seçeneği ve Discord’u tarayıcıda aç seçenekleri gelecektir. Eğer, bilgisayarınıza indirmek isterseniz, ‘Windows için indir’ seçeneğine tıklamalısınız. İndirmek istemiyorsanız ve site üzerinden kullanmak istiyorsanız diğer seçeneğe tıklamalısınız.

Discord Android indir!

Discord - unterhalten, chatten
Discord - unterhalten, chatten
Developer: Unknown
Price: Free

Discord IOS indir!

‎Discord - unterhalten, chatten
‎Discord - unterhalten, chatten

Discord hesabı nasıl oluşturulur yazımız sona erdi.

Discord nedir, ne işe yarar, Discord nasıl indirilir, Discord nasıl kullanılır, Discord kanal  açma, arkadaş ekleme, bot ekleme gibi  tüm Discord sorularının cevaplarını ve Discord hakkında daha fazla bilgiyi buradaki yazımızda bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu