Youtube Music Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

YouTube Premium veya YouTube Music Premium üyeliğinizi iptal etmek ya da duraklatmak için yazımızdaki adımları uygulayabilirsiniz.

Youtube Music abonelik iptalini kolaylık yapabilir dilerseniz aboneliğinizi 1-6 ay arasında duraklatabilirsiniz.

YouTube’un ücretli üyelik servisi olan YouTube Premium, kullanıcılara reklamsız ve internetsiz video izleme, arka planda oynatma, YouTube Music ve YouTube Originals içeriklerine erişim sunuyor. YouTube Premium hakkında daha fazla bilgiye buradaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

YouTube Premium veya YouTube Music Premium üyeliğinizi iptal etmek ya da duraklatmak için aşağıdaki adımları uygulayın.

Youtube Music abonelik iptali nasıl yapılır?

Youtube Music abonelik iptali için:

  • YouTube Music uygulamasına girin ve sağ üst kısmında yer alan Profil fotoğrafınıza dokunun.
  • Burada bulunan Ücretli üyelikler menüsüne dokunarak YouTube Music abonelik sayfasını açın. (Direk erişim linki: https://www.youtube.com/paid_memberships) Burada abonelikleriniz görüntülenecektir.

Youtube Music Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

  • Burada yer alan Devre dışı bırak seçeneğine dokunun.

Youtube Music Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

  • Üyeliğinizi iptal etmeden duraklatabileceğinizi biliyor muydunuz? yazılı bir pencere açılacak ve İptal et ve Duraklat olmak üzere iki ayrı seçenek size sunulacaktır.
  • İptal et butonuna dokunarak üyeliğinizi iptal edebilir, Duraklat butonuna dokunarak üyeliğinize ne kadar süre ara vereceğinizi belirterek duraklatabilirsiniz.

Ücretsiz deneme süresi içinde üyeliğinizi iptal ederseniz deneme üyeliğiniz, deneme süresinin sonunda ücretli aboneliğe aktarılmaz. Bununla birlikte, aboneliğe erişiminiz deneme süresinin sonuna kadar devam eder.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu