Sosyal Medya

Facebook Doğum Tarihi Nasıl Değiştirilir?

Facebook doğum tarihini değiştirme işlemi oldukça kolay yapılabilmektedir.

0
(0)

Facebook hesabınızda kayıtlı doğum tarihi bölümünü nasıl değiştirebileceğinizi Facebook doğum tarihi nasıl değiştirilir yazımızda detaylı olarak anlatacağız.

Üyelik esnasında Facebook doğum tarihi eklenmesini şart koşuyor. Buraya yanlış yada eksik bir doğum tarihi girdiyseniz ve bunu düzeltmek istiyorsanız Facebook doğum tarihini değiştirme işlemi oldukça kolay yapılabilmektedir.

Facebook doğum tarihi nasıl değiştirilir?

Facebook doğum tarihinizi sürekli değiştirmeniz izin vermiyor. Facebook doğum tarihi değiştirme işlemi için bir sınır var.

1# https://www.facebook.com/ adresine girerek Facebook hesabımızla oturum açalım. Sağ üst kısımdaki Profil fotoğrafına tıklayarak Hakkında bölümüne girelim.

Facebook Doğum Tarihi Nasıl Değiştirilir?

2# Açılan sayfada İletişim Bilgileri ve Temel Bilgiler linkine tıklayarak sağ bölümde görülen Doğum tarihi yanında bulunan kalem resmine tıklayarak Facebook doğum tarihi değiştirme işlemini yapabilirsiniz.

Facebook Doğum Tarihi Nasıl Değiştirilir?

Bu bölümde dilerseniz Facebook doğum tarihinizi görebilecek kişileri de seçebilirsiniz.

Eğer daha önce değiştirmiş olduğunuz Facebook doğum tarihini tekrar değiştiremezseniz buradaki linke tıklayarak gerekli formu doldurup Facebook’tan doğum tarihi değiştirme isteği talep edebilirsiniz.

Facebook Doğum Tarihi Nasıl Değiştirilir?

Gönder butonuna bastıktan sonra doldurmuş olduğunuz form, Facebook tarafına gönderilecektir. Form gönderildikten sonra belirli bir değerlendirme süreci olup konuyla alakalı değişikliğin onaylanması için cevap beklemeniz gerekiyor.

Facebook doğum tarihi nasıl değiştirilir konusunu ele aldığımız yazımız sona erdi.

Facebook parolasını unuttunuz ve giriş yapamıyorsanız Facebook şifre değiştirme işlemlerini buradaki yazımızdan takip edebilirsiniz.

Son güncelleme: 7 Mayıs 2021

Bu yazıya kaç yıldız verirsin?

Lütfen değerlendir!

Yazının puanı: 0 / 5. Toplam oylayan: 0

Bu yazıya şimdiye kadar puan veren olmamış. İlk sen puanlamak ister misin?

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

ZoomTekno'dan ayrılıyorsunuz!

Bekleyin...
adresine 10 saniye içinde yönlendirileceksiniz...

Devam etmek için yukarıdaki linke tıklayın yadabağlantıyı iptal edin.