Nasıl Yapılır

Chiliz CHZ Coin Nedir?

CHZ Coin nedir, nasıl alınır bu yazımızda detaylı olarak anlatıyoruz.

0
(0)

Kripto para birimleri arasında son zamanlarda oldukça ön plana çıkan Chiliz yani CHZ Coin nedir, nasıl alınır ve Taraftar tokenları hakkında bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Kripto para, güvenlik için özel şifreleme sistemleri kullanılan, bireylerin dijital ortamda değer transferi yapmasına imkan sunan dijital bir para birimidir.

CHZ Coin nedir?

CHZ coin (Chiliz) Spor ve e-spor dünyasında yaygınlaşan kripto para birimidir. CHZ (Chiliz), Ethereum tabanlı ERC-20 token olarak tanımlanmakta.

CHZ coin, Lifestyle Asia yatırımcısı, Mediarex Sports & Entertainment kurucusu Alexandre Dreyfus ve arkadaşları tarafından 14 Şubat 2018’de piyasaya sürülmüştür. CHZ, Socios.com platformunun hizmet token’ı olarak kullanılmaktadır.

CHZ coin (Chiliz) , spor ve eğlence için oluşturulmuş bir blockchain ekosistemi geliştirmeyi amaçlamaktadır . CHZ coin (Chiliz)’in önemli ortakları arasında FC Barcelona, ​​Paris Saint Germain ve Juventus FC gibi büyük futbol kulüpleri yer alıyor.

CHZ eğlence sektörüne kripto para dünyasında yer alma şansını tanımasına bağlı olarak geleceği parlak görülen bir kripto para birimidir.

Toplam arzı 8.888.888.888 CHZ olan kripto paranın  dolaşımdaki arzı 5,442,094,892 CHZ yani yüzde 61’lik bölümü dolaşımda.

CHZ yani Chiliz Coin nasıl alınır?

CHZ Coin satın almak için;

Öncelikle Chiliz CHZ Coin satın alabileceğimiz kripto para borsalarından birine (Örneğin; BinanceTR, Paribu, BitTurk, Bitexen vs.) hesabınız varsa giriş yapmamız yada yeni bir hesap oluşturmamız gerekiyor.

Chiliz CHZ Coin Nedir?

Hesap oluşturma adımlarını geçtikten sonra kripto para borası sitesinden gelecek e-postayı onaylamanız gerekmekte.

Chiliz CHZ Coin Nedir?

Hesap doğrulasından sonra Chiliz almak üzere çevrimiçi cüzdanınıza alacağınız CHZ Coin ne kadarsa o kadar para yüklememiz gerekli.

Bunun için üye olduğunuz kripto para borsasının Yatırma bölümüne girerek alım için gerekli parayı bize uygun ödeme yöntemini seçerek yatıralım.

Chiliz CHZ Coin Nedir?

Borsanın arama bölümünde CHZ yada Chiliz olarak arama yapalım ve almak istediğimiz CHZ miktarını belirleyerel CHZ Coin satın alma işlemini sonlandıralım.

Taraftar Token nasıl alınır?

Taraftar Token, oy verme hakkına sahip olduğunuzu gösteren ve kulübe özel ödüller ve deneyimler kazanmanızı sağlayan dijital varlıklardır.

Taraftarların Chiliz Coin kullanımı sayesinde takımlarının aldıkları kararlarda söz sahibi olabilmesini sağlıyor. Taraftar Tokenları, diğer kripto para birimleri gibi, VIP deneyimleri, özel ürünler, biletler vb. gibi diğer ‘ürünler’ ile değiştirilebilecekleri anlamına gelir.

Taraftar Tokenları, doğrudan uygulama üzerinden Taraftar Token Arzı ya da FTO olarak bilinen bir işlem ile satın alınabilir.

Token sahibi kulüpler; Barcelona, Juventus, PSG, Atlético Madrid, Roma, Galatasaray, Trabzonspor, Independiente, OG, Apollon FC ve Team Heretics olarak sıralanmaktadır. Socios’la anlaşmaları tamamlanmış ve token’ları üretim sürecinde olan başka kulüpler de mevcuttur.

Kripto para nedir, ne işe yarar, Kripto para nasıl alınır, nasıl kullanılır, en çok kullanılan kripto para birimleri nelerdir gibi Kripto paralar hakkında tüm soruların cevaplarını buradaki yazımızda bulabilirsiniz.

Chiliz yani CHZ Coin nedir, nasıl alınır yazımız sona erdi.

CHZ Coin hakkında sıkça sorulan sorular

Chiliz CHZ Coin nereden alınır?

Chiliz yani CHZ Coin, BinanceTR, Paribu, BitTurk, Bitexen vs. gibi kripto para borsalarından alınabilmektedir.

1 Chiliz kaç TL?

Kripto para birimlerinin fiyatları sürekli değişkenlik göstermektedir. Bunun için kripto para boralarından 1 Chiliz kaç TL öğrenebilirsiniz.

CHZ Coin’in geleceği nasıl olacak?

CHZ eğlence sektörüne kripto para dünyasında yer alma şansını tanımasına bağlı olarak geleceği parlak görülen bir kripto para birimidir.

Taraftar Token nedir?

Taraftar Tokenl, oy verme hakkına sahip olduğunuzu gösteren ve kulübe özel ödüller ve deneyimler kazanmanızı sağlayan dijital varlıklardır.

Taraftar Token hangi kulüplerde var?

Token sahibi kulüpler; Barcelona, Juventus, PSG, Atlético Madrid, Roma, Galatasaray, Trabzonspor, Independiente, OG, Apollon FC ve Team Heretics olarak sıralanmaktadır.

Son güncelleme: 14 Mayıs 2021

Bu yazıya kaç yıldız verirsin?

Lütfen değerlendir!

Yazının puanı: 0 / 5. Toplam oylayan: 0

Bu yazıya şimdiye kadar puan veren olmamış. İlk sen puanlamak ister misin?

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

ZoomTekno'dan ayrılıyorsunuz!

Bekleyin...
adresine 10 saniye içinde yönlendirileceksiniz...

Devam etmek için yukarıdaki linke tıklayın yadabağlantıyı iptal edin.