Akıllı Telefon

Telefonla Konuşurken Ses Değiştirici Uygulamalar

Bu eğlenceli uygulamalarla arkadaşlarınıza, sevdiklerinize şakalar yapıp eğlenebilir, telefonla işletme olayına yeni bir boyut getirebilirsiniz.

0
(0)

Akıllı telefonunla konuşurken ses değiştirici uygulamalar arayanlar Android ve iPhone için en iyi telefonla konuşurken ses değiştirme uygulamalarını yazımızda bulabilirsiniz.

Bu uygulamalar cep telefonlarında arama yaparken karşı tarafa sesin değişik gitmesini sağlamaktır. Bazen robot sesi bazende kız sesi yaparak karşı tarafta ki kişiye şaka yapabilirsiniz.

Bu eğlenceli uygulamalarla arkadaşlarınıza, sevdiklerinize şakalar yapıp eğlenebilir, telefonla işletme olayına yeni bir boyut getirebilirsiniz.

Telefonla konuşurken ses değiştirici uygulamalar

Funny Call / Minion Prank Call

telefonla konusurken ses degistirici 2

Android ve iOS üzerinde farklı isimlendirilen Funny Call, bu özelliğiyle bir hayli dikkat çekici. Aynı geliştirici tarafından aynı amaç için geliştirilen aynı uygulamalar olsa bile iOS için Funny Call olarak adlandırılan bu uygulama, Android için Minion Prank Call şeklinde isimlendirilmiş. Buna rağmen iki uygulamanın da ara yüzlerine kadar her şeylerinin aynı olduğunu da belirtelim.

Tamamen ücretsiz olmayan bu uygalama, ses efektlerinin sadece bir kısmını ücretsiz olarak kullanmanızı sağlıyor. Devamı için ise yüklü bir meblağ ödemeniz isteniyor. Buna rağmen hala sert bir reklam politikası izledikleri de görülebiliyor.

FunCall

telefonla konusurken ses degistirici 3

Ses değiştirici uygulamalar arasında yer alan Rakiplerine göre biraz geride olsa da ücretsiz olarak sunduğu daha fazla içerik olması sebebiyle FunCall göz atılabilir uygulamalardan bir tanesi. Yine diğerleri gibi ses değiştirme üzerine odaklı çalışan bu uygulamanın, ses efektlerinden ziyade sesiniz değiştirme üzerine yapılandırıldığını da söylemeliyiz.

Fakat Google Play Store üzerinde kullanıcı deneyiminin çok iyi olmadığının altını çizerken, bizim de kullanım deneyimlerimizin iyi olmadığını söylemeliyiz. Buna rağmen uygulama hakkında çok iyi yorumlar da olduğundan, kararı indirip sizin vermeniz daha iyi olacaktır.

‎Funcall - Voice Changer & Rec
‎Funcall - Voice Changer & Rec

Voice Changer Calling

telefonla konusurken ses degistirici 4

Diğer uygulamalar gibi ses değiştirme amacıyla çalışan Voice Changer Calling, sade tasarımı ile dikkat çekiyor. Uygulamaya girdiğinizde karşınıza hemen sayılar ve arama tuşu çıkıyor. Aramaya basmadan önce sağ taraftaki ses efektlerinden birini seçmeniz de mümkün. Uygulamanın ilginç yanı ise aramaları Wi-Fi üzerinden yapması. Bu sebeple sizden her konuşma için belirli ücretler istiyor. 5, 10 ve 20 dolar arasında değişen ücretleri ödemek isterseniz, oldukça kaliteli görüşmeler yapabilirsiniz.

Voice Changer in Call
Voice Changer in Call
Developer: VoiceChangerApps
Price: Free+

Call Voice Changer Allogagi

telefonla konusurken ses degistirici 5

Oldukça sadece bir arayüze sahip olan Ses değiştirici uygulamalardan üzerinde basabileceğiniz sadece üç seçenek bulunuyor: Voice Changer, Background ve Effects. Voice Changer, arama sırasında sesinizi değiştirmeniz ve seçeneklerden biri haline getirmenize yarıyor. Background seçeneğinde arka plana koymak istediğiniz sesleri ayarlayabiliyorsunuz. Yani çevreden otomobiller geçsin ya da futbol taraftarı sesi gelsin gibi şeyler seçebiliyorsunuz. Son seçenekte de bunları kontrol edebiliyorsunuz.

Bu uygulamayı kullanmak için de süresine para ödemeniz gerekiyor. Fakat iyi tarafı uygulamayı ilk kez yüklediğinizde size 1 dakikalık bedava konuşma seçeneği veriyor. Böylece uygulamayı deneyip, hemen sonuç alabilirsiniz.

Stimmenverzerrer Allogag Streich
Stimmenverzerrer Allogag Streich

Call Voice Changer

Ses değiştirici uygulamalar arasında En iyi çalışan uygulamaların başında gelen gelen Call Voice Changer, sesinizi değiştirdiği gibi konuşmaya kimi ses efektleri eklemeyi de başarıyor. Böylece yağmurlu bir konuşma yapabileceğiniz gibi çevrenizde at, eşek, fil gibi hayvanların seslerini de ekleyebilirsiniz.

Uygulama aslında oldukça ücretli. İlk defa indirdiğinizde size küçük bir demo sürümü sunan Call Voice Changer, ardından dakikası 3,50TL gibi bir para talep etmeye başlıyor. Bu yüzden uygulamayı sürekli kullanır mısınız, bilemiyoruz; ancak demo sürümüyle de yeteri kadar şaka yapabilirsiniz.

Phonecall Voice Changer
Phonecall Voice Changer
Developer: appsbox
Price: Free

Android ve iPhone ekran kaydı uygulamaları ve ekran görüntüsü alma uygulamaları ile daha profesyonel ekran resmi ve ekran videoları oluşturabilirsiniz.

Son güncelleme: 7 Mayıs 2021

Bu yazıya kaç yıldız verirsin?

Lütfen değerlendir!

Yazının puanı: 0 / 5. Toplam oylayan: 0

Bu yazıya şimdiye kadar puan veren olmamış. İlk sen puanlamak ister misin?

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

ZoomTekno'dan ayrılıyorsunuz!

Bekleyin...
adresine 10 saniye içinde yönlendirileceksiniz...

Devam etmek için yukarıdaki linke tıklayın yadabağlantıyı iptal edin.