Akıllı Telefon

Ekran Kaydı ve Ekran Görüntüsü Alma Uygulamaları

Android yada iPhone telefonlarda ekran fotoğrafı yada ekran videosu nu herhangi bir uygulama kullanmadan kolaylıkla alabilirsiniz.

0
(0)

Android ve iPhone ekran kaydı uygulamaları ve ekran görüntüsü alma uygulamaları ile daha profesyonel ekran resmi ve ekran videoları oluşturabilirsiniz.

Android yada iPhone telefonlarda ekran fotoğrafı yada ekran videosu nu herhangi bir uygulama kullanmadan kolaylıkla alabilirsiniz.

Buradaki yazımızda Android ve iPhone programsız ekran görüntüsü alma işlemlerini, buradaki yazımızda da Android ve iPhone programsız ekran videosu çekme işlemlerini detaylı olarak bulabilirsiniz.

Android ekran kaydı ve ekran görüntüsü alma uygulamaları

XRecorder

ekran kaydi ve ekran goruntusu alma uygulamalari 1

InShot Inc. tarafından geliştirilen Ekran Kaydedici, ekran video kaydedici – XRecorder mobil uygulaması, Google Play üzerinden toplamda 100 milyondan fazla kez indirilmiş durumda. Tek dokunuşla ekran kaydı imkanı sunan mobil uygulama ses ve çözünürlük ayarlama seçenekleri ve paylaşım özellikleri ile dikkat çekiyor.

Mobizen Ekran Kaydedici

ekran kaydi ve ekran goruntusu alma uygulamalari 2

MOBIZEN tarafından geliştirilen Mobizen Ekran Kaydedici mobil uygulaması, Google Play üzerinden toplamda 100 milyondan fazla kez indirilmiş durumda. Editörün Seçimi listesine giren ve 2106 yılının en iyi ekran kayıt uygulaması seçilen Mobizen; ekran kaydı, ekran görüntüsü alma ve üzerinde düzenleme yapma gibi özellikler sunuyor.

Mobizen Bildschirmaufzeichnung
Mobizen Bildschirmaufzeichnung
Developer: MOBIZEN
Price: Free+

Screen Recorder

ekran kaydi ve ekran goruntusu alma uygulamalari 3

VideoShow EnjoyMobi Video Editor & Video Maker Inc. tarafından geliştirilen Screen Recorder mobil uygulaması, Google Play üzerinden toplamda 50 milyondan fazla kez indirilmiş durumda. En kolay sesli ekran kaydı alma hizmetini sunduğunu iddia eden uygulama üzerinden aldığınız ekran kayıtlarını sunduğu pek çok farklı özellik ile düzenleyebilirsiniz.

iPhone ekran kaydı ve ekran görüntüsü alma uygulamaları

Ekran Video Kaydedici App

ekran kaydi ve ekran goruntusu alma uygulamalari 4

Softin Technology Co. Ltd. tarafından geliştirilen Ekran Video Kaydedici App, App Store’da bulunan en popüler ekran kayıt mobil uygulamalarından bir tanesi. Dış seslerden uzak bir ekran kaydı sunan uygulama, aldığınız ekran kayıtlarını düzenlemeniz için sunduğu seçenekler ile dikkat çekiyor.

DU Recorder

ekran kaydi ve ekran goruntusu alma uygulamalari 5

Beijing Xiaoxiong Bowang Technology Co. Ltd. tarafından geliştirilen DU Recorder – Screen Recorder mobil uygulaması, App Store üzerinden en çok indirilen ekran kayıt mobil uygulamalarından bir tanesi. Ekran kaydı ve düzenlemenin yanı sıra, uygulama üzerinden farklı platformlarda canlı yayın yapma imkanınız da var.

Mobizen Ekran Kaydedici

ekran kaydi ve ekran goruntusu alma uygulamalari 6

Connects Ltd. tarafından geliştirilen Mobizen Ekran Kaydedici mobil uygulaması, App Store ekran video kaydedici kategorisindeki en popüler mobil uygulamalardan bir tanesi. Uygulama üzerinden aldığınız ekran kayıtlarının çözünürlük, kalite ve saniye başı kare oranını ayarlayabilirsiniz.

‎Mobizen Bildschirm Aufnahme 〇
‎Mobizen Bildschirm Aufnahme 〇

Son güncelleme: 14 Mayıs 2021

Bu yazıya kaç yıldız verirsin?

Lütfen değerlendir!

Yazının puanı: 0 / 5. Toplam oylayan: 0

Bu yazıya şimdiye kadar puan veren olmamış. İlk sen puanlamak ister misin?

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

ZoomTekno'dan ayrılıyorsunuz!

Bekleyin...
adresine 10 saniye içinde yönlendirileceksiniz...

Devam etmek için yukarıdaki linke tıklayın yadabağlantıyı iptal edin.