Nasıl Yapılır

Online Word Nedir, Nasıl Kullanılır?

Office 365 programı çerçevesinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Online Word hizmeti hakkında bilgiler vereceğiz.

Microsoft Word’ü ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Online Word nedir, nasıl kullanılır bu yazımızda detaylı olarak anlatıyoruz.

Bu yazımızda Office 365 programı çerçevesinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Online Word hizmeti hakkında bilgiler vereceğiz.

Office 365, Microsoft tarafından sağlanan e-posta ve takviminize heryerden erişebileceğiniz, Office dökümanlarınızı (Word, Excel, PowerPoint vb.) web üzerinden düzenleyebileceğiniz, anlık mesajlaşma ve görüntülü sesli konferans yapabileceğiniz, dosyalarınızı paylaşabileceğiniz bir bulut platformudur.

Online Word nedir?

Microsoft Word’ü indirmeden ve herhangi bir ücret ödemeden kullanmanızı sağlayan bir Microsoft hizmetidir. Online Word ile metin dosyalarınızı açabilir, yeni dosyalar oluşturabilir ve var olan dosyalar üzerinde düzenlemeler yapabilirsiniz.

Online Word nasıl kullanılır?

Online Word kullanmak için;

1# İlk olarak buraya tıklayarak Office 365 web sitesine girelim. Oturum aç butonuna tıklayarak Microsoft hesabınızla oturum açalım. Eğer bir Microsoft hesabınız yoksa buradaki yazımız yardımı ile kolaylıkla yeni bir Microsoft hesabı edinebilirsiniz.

online word nedir nasil kullanilir 1

2# Giriş  yaptığınızda aşağıdaki gibi bir ekranla karşılaşacaksınız.

online word nedir nasil kullanilir 2

3# Soldaki sütundan Word ikonuna tıklayalım. Yeni bir Word dosyası oluşturmak için Yeni Boş Belge seçeneğine tıklayalım.

online word nedir nasil kullanilir 3

Burada kullanabileceğiniz şablonlarda birini seçerek ücretsiz Word kullanmaya başlayabilirsiniz.

Word Online neden açılmıyor?

Bilgisayarınızı tarih ve saatini kontrol edin. Tarayıcı önbelleğini temizleyin.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu