Nasıl Yapılır

Microsoft Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Microsoft hesabı, çeşitli Microsoft cihaz ve hizmetlerine erişim sağlamak için kullandığınız hesaptır. Sadece bir kaç tıklama ile Microsoft hesabı açabilirsiniz.

Microsoft’un sunmuş olduğu tüm ayrıcalıklardan faydalanmak için Microsoft hesabı nasıl oluşturulur bu yazımızda anlatıyoruz.

Microsoft hesabı, çeşitli Microsoft cihaz ve hizmetlerine erişim sağlamak için kullandığınız hesaptır. Skype, Outlook.com, OneDrive, Windows Phone ve Xbox LIVE oturumu açmak için kullandığınız hesaptır. Bu hesap sayesinde dosyalarınızı, fotoğraflarınızı, kişilerinizi ve ayarlarınızı her cihazda güvenli bir şekilde yanınızda bulundurabilirsiniz.

Microsoft hesabı nasıl oluşturulur?

Microsoft hesabı, yalnızca tek bir oturum açma ile Microsoft ürünleri ve hizmetlerine erişmenizi sağlar. Microsoft hesabı oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Bu hesabı şu şekilde ayarlayabilirsiniz:

account.microsoft.com adresine gidin, Oturum aç‘ı ve ardından Bir Microsoft hesabı oluşturun! öğesini seçin.

Microsoft Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Daha önce kullandığınız bir e-posta adresiniz varsa buraya bunu yazın. Yeni bir e-posta adresi kullanmak istiyorsanız “Yeni bir e-posta adresi alın” bağlantısına tıklayın.

Microsoft Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Sizden istenen bilgileri girin.

Microsoft hesap açma bu kadar kolay. Artık Microsoft hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Microsoft hesap açma hakkında sıkça sorulan sorular

Microsoft hesabı nedir?

Microsoft hesabı, çeşitli Microsoft cihaz ve hizmetlerine erişim sağlamak için kullandığınız hesaptır. Skype, Outlook.com, OneDrive, Windows Phone ve Xbox LIVE oturumu açmak için kullandığınız hesaptır.

Microsoft hesabı ne işe yarar?

Bu hesap sayesinde dosyalarınızı, fotoğraflarınızı, kişilerinizi ve ayarlarınızı her cihazda güvenli bir şekilde yanınızda bulundurabilirsiniz.

Microsoft hesabı oluşturmak ücretli mi?

Microsoft hesabı oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu