Sosyal Medya

LinkedIn Premium Özellikleri Nelerdir?

Linkedln'in ücretsiz kullanabileceğiniz gibi LinkedIn Premium özelliklerini kullanarak hesabınıza bazı ek özellikler ve avantajlar sağlayabilirsiniz.

0
(0)

LinkedIn Premium özelliklerini kullanarak LinkedIn hesabınıza bazı ek özellikler ve avantajlar sağlayabilirsiniz.

Linkedin, işverenler ile iş arayanların buluştuğu, iş dünyasından son gelişmelerin paylaşıldığı, tecrübeli kişilerin iş hayatları ile ilgili bilgi aktarımında bulunduğu bir sosyal ağdır.

Linkedln, herkese açık ve ücretsiz bir sosyal ağdır.  Linkedln’in ücretsiz kullanabileceğiniz gibi LinkedIn Premium özelliklerini kullanarak hesabınıza bazı ek özellikler ve avantajlar sağlayabilirsiniz.

LinkedIn Premium nedir?

İş arama alanında en yetkin uygulamalardan birisi olan Linkedin, sizlere premium özelliği ile birçok avantaj sunmaktadır. Premium özelliği satın alıp almama konusunda öncelikli olarak bu özelliğin ne işe yaradığını bilmelisiniz. O halde aşağıdaki maddelerden birisi veya birkaçı sizin işinize yarıyorsa uygulamanın ücretli versiyonunu edinebilirsiniz.

LinkedIn Premium özellikleri nelerdir?

Linkedln; İş arayanlar, satış ve yetenek profesyonelleri ve ayrıca LinkedIn‘den daha fazla faydalanmak isteyen genel profesyoneller için Premium hesap seçeneklerini sunar.

Aşağıda verdiğimiz Linkedin Premium aylık ücreti ne kadar kısmında da göreceğiniz üzere LinkedIn Premium’un aylık olarak ödeme yapabileceğiniz dört farklı planı bulunmaktadır.

Linkedin Premium’u öne çıkaran en önemli özelliklerden biri Inmail mesajları. Bu özellik sayesinde Linkedin’e üye olan herkese mesaj gönderebiliyorsunuz.

Mesaj gönderdiğiniz kişiler, mesajınızı hem Linkedin ana sayfasında hem de e-postalarından da görüntüleyebiliyor. LinkedIn bu mesajlara cevap için 7 günlük bir süre sunuyor. Eğer 7 gün içinde karşı taraf size cevap vermezse size bir adet daha Inmail mesaj gönderme hakkı tanıyor.

Bir diğer özellik ise profilinizi görüntüleyenlerin tam listesini görebiliyorsunuz. Ücretsiz Linkedin kullanımın da profilinizi inceleyen son 5 kişiyi görebiliyorsunuz. Linkedin Premium kullanıcıları ise, profilini inceleyen kullanıcılarının 90 güne kadar olan tam listesini görebiliyor. Böylelikle iş çevrenizi genişletmek ve potansiyel hedef kitlenizle tanışmak için önemli bir fırsat.

Linkedin  Premium nasıl alınır?

Linkedin  Premium hesabı buraya tıklayarak alabilirsiniz.

LinkedIn premium ücreti ne kadar?

LinkedIn Premium’un aylık olarak ödeme yapabileceğiniz dört farklı planı vardır. Büyük miktarda tasarruf etmek için yıllık ödeme yapma imkânınız da bulunmaktadır. Hemen alt bölümde bu planları fiyatları ile birlikte inceleyebilirsiniz.

linkedin premium ozellikleri nelerdir 1

  • Premium Career (Kariyer Planı) : 29.99$ (Aylık) (Ücretsiz denemeden sonra, aylık 117,99 TL)  (En çok tercih edilen Premium planıdır.)
  • Premium Business (İş Planı) : 59.99$ (Aylık) (Ücretsiz denemeden sonra, 188,79 TL)
  • Sales Navigator Pro (Satış Planı) : 79.99$ (Aylık) (Ücretsiz denemeden sonra, 283,19 TL)
  • Recruiter Lite (İşe Alım Planı) : 119.95$ (Aylık) (Ücretsiz denemeden sonra, 412,99 TL)

LinkedIn Premium’u belirli bir süre denemek istiyorsanız ücretsiz deneme sürümünü kullanabilirsiniz.

LinkedIn Premium nasıl iptal edilir?

Öncelikle LinkedIn ana sayfasına giriş yapın. Siteye girdikten sonra, premium üyelik iptalini gerçekleştirmek istediğiniz hesaba ait olan kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapın.

  • Üst menüde bulunan “Ben” yazısına tıklayarak açılan menüden “Ayarlar ve Gizlilik” menüsüne giriş yap
  • Buradan, “Hesap” sekmesine tıklayın ve sol tarafta gelen menüden, “Abonelikler ve Ödemeler” sekmesine tıklayın.
  • Gelen sayfada, “Premium Hesabı Yönet” seçeneğine tıklayarak bu sayfada bulunan “Hesap Türü” başlığı altında bulunan “Aboneliği İptal Et” seçeneğine tıklayın.
  • Açılan sayfada, iptal etme nedeninizi seçin ve devam edin. “Aboneliğimi İptal Et” butonuna tıklayın ve işleminizi tamamlayın.

Yada tüm bu aşamalardan geçmeden buradaki Linkedin Premium iptal talebi linkine tıklayabilirsiniz.

Sadece bir kaç tıklama ile Linkedin hesabınızı dondurabilir yada bir daha kullanmak istemiyorsanız Linkedin hesap silme işlemini yapabilirsiniz.

Son güncelleme: 14 Mayıs 2021

Bu yazıya kaç yıldız verirsin?

Lütfen değerlendir!

Yazının puanı: 0 / 5. Toplam oylayan: 0

Bu yazıya şimdiye kadar puan veren olmamış. İlk sen puanlamak ister misin?

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

ZoomTekno'dan ayrılıyorsunuz!

Bekleyin...
adresine 10 saniye içinde yönlendirileceksiniz...

Devam etmek için yukarıdaki linke tıklayın yadabağlantıyı iptal edin.