Nasıl Yapılır

YemekSepeti Puanı Nasıl Yükseltilir?

YemekSepeti uygulaması her sipariş karşılığında kişini hesabına bir miktar puan eklemektedir. Peki kazanılan bu puanlar ne işe yarıyor merak ettiniz mi?

0
(0)

YemekSepeti puanı nedir, ne işe yarar, puan nasıl kazanılır, YemekSepeti puanı nasıl yükseltilir bu yazımızda anlatıyoruz.

www.yemeksepeti.com adresinde hizmet veren Yemeksepeti, çevrimiçi yemek siparişi sitesidir. Yemeksepeti, paket servis hizmeti bulunan restoranlar ile yemek siparişi vermek isteyen internet kullanıcılarını aynı ortamda buluşturmak amacı ile kurulmuş bir sitedir.

YemekSepeti uygulaması her sipariş karşılığında kişini hesabına bir miktar puan eklemektedir. Peki kazanılan bu puanlar ne işe yarıyor merak ettiniz mi?

YemekSepeti puanı nedir?

Yemek Sepeti verdiğiniz her siparişte ve yaptığınız bazı işlemler ile puan kazanıyorsunuz. Yemek sepetinden kazanılan puanlar, hemen her siparişten sonra kişinin yemek sepeti hesabına tanımlanmaktadır.

YemekSepeti Puanı Nasıl Yükseltilir?

Yemek Sepeti’nde 2 farklı puan türü var. Toplam Puan ve Haftalık Puan.

Toplam Puan, şimdiye kadar hesabınıza siparişlerden veya çeşitli aktivitelerin ardından tanımlanan puanların karşılığıdır. Toplam puanlar, kişinin Yemek Sepeti uygulamasını ne kadar aktif kullandığını göstermektedir. Çeşitli görevlerin tamamlanması ile kazanılan puanlar, aynı zamanda yeni görevlerin de önünü açmaktadır.

Haftalık Puan ise, Muhtarlık Yarışı’ndaki kişilerin görmüş olduğu haftalık olarak biriktirmiş olduğunuz puandır.

YemekSepeti puanları ne işe yarıyor?

YemekSpeti’nden kazandığınız puanlarla herhangi bir sipariş veremiyor yada indirim alamıyorsunuz. Haftada bir o bölgede en çok puan alan muhtar yapılır. Yemeksepeti, kazandığı puanlar sayesinde muhtar olan kullanıcıya çoğu zaman indirim kuponu gibi çeşitli ayrıcalıklar verir.  

Yemeksepeti puanı nasıl yükseltilir?

Puan kazanmak için çeşitli yollar vardır. Uygulamada en fazla puan kazanacağınız aktivite sipariş vermektir. Siparişin yanı sıra puan kazanabileceğiniz bir çok aktivite de vardır.

  • Yemeksepeti uygulamasına her girişinizde 1 puan
  • Uygulamadan vereceğiniz her sipariş için 50 puan
  • Aldığınız siparişe puan vermek 10 puan
  • Aldığınız siparişe yorum yapmak 25 puan
  • Cüzdan ile sipariş vermek 30 puan
  • Facebook arkadaşlarını çağırmak 25 puan
  • Kredi kartı ile Online sipariş ekstra 20 puan
  • Joker indirimli sipariş ekstra 20 puan
  • Coca-Cola menü siparişi ekstra 25 puan
  • Vodafone menüleri sipariş verme ekstra 25 puan kazanırsınız

YemekSepeti sipariş iptalini sipariş onay sayfasından, canlı yardım bölümünden ve YemekSepeti destek hattından kolaylıkla yapabilirsiniz.

YemekSepeti puanı hakkında sıkça sorulan sorular

YemekSepeti Toplam Puan nedir?

YemekSepeti Toplam Puan, şimdiye kadar hesabınıza siparişlerden veya çeşitli aktivitelerin ardından tanımlanan puanların karşılığıdır. Toplam puanlar, kişinin Yemek Sepeti uygulamasını ne kadar aktif kullandığını göstermektedir. Çeşitli görevlerin tamamlanması ile kazanılan puanlar, aynı zamanda yeni görevlerin de önünü açmaktadır.

YemekSepeti Haftalık Puan nedir?

YemekSepeti Haftalık Puan , Muhtarlık Yarışı’ndaki kişilerin görmüş olduğu haftalık olarak biriktirmiş olduğunuz puandır.

Yemeksepeti muhtarlık ne işe yarar?

Haftada bir o bölgede en çok puan alan muhtar yapılır. Yemeksepeti, kazandığı puanlar sayesinde muhtar olan kullanıcıya çoğu zaman indirim kuponu gibi çeşitli ayrıcalıklar verir.  

Son güncelleme: 29 Eylül 2021

Bu yazıya kaç yıldız verirsin?

Lütfen değerlendir!

Yazının puanı: 0 / 5. Toplam oylayan: 0

Bu yazıya şimdiye kadar puan veren olmamış. İlk sen puanlamak ister misin?

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

ZoomTekno'dan ayrılıyorsunuz!

Bekleyin...
adresine 10 saniye içinde yönlendirileceksiniz...

Devam etmek için yukarıdaki linke tıklayın yadabağlantıyı iptal edin.