Yahoo Mail Şifresi Nasıl Değiştirilir?

Yahoo Mail parolasını unuttunuz ve giriş yapamıyorsanız Yahoo Mail şifresi değiştirme işlemlerini yazımızdan takip edebilirsiniz.

Yahoo Mail şifresi nasıl değiştirilir yazımızda adım adım Yahoo Mail şifre değiştirme adımlarını anlatıyoruz.

Eğer Yahoo Mail hesabınız var ama Yahoo Mail hesabınızın parolasını unuttuysanız ve Yahoo Mail  hesabınıza giriş yapamıyorsanız Yahoo Mail şifre değiştirme işlemlerini yazımızdan takip edebilirsiniz.

Yahoo Mail şifresi nasıl değiştirilir?

Yahoo Mail şifresini değiştirmek için;

  • https://login.yahoo.com adresine tıklayalım ve üye olurken kullandığımız Kullanıcı Adı, e-posta adresimiz yada cep telefonu numaramızı yazarak Yahoo Mail adresimize giriş yapalım.
  • Sağ üst kısımda bulunan Profil resmimize tıklayıp Hesap Bilgisi kısmına girelim.

Yahoo Mail Şifresi Nasıl Değiştirilir?

  • Açılan sayfada sol kısımda bulunan Hesap Güvenliği sekmesine tıklayarak açılan sayfada sağ kısıda bulunan Parolayı değiştir linkine tıklayalım.

Yahoo Mail Şifresi Nasıl Değiştirilir?

  • Robot olmadığınızı kanıtlayın bölümünde gerekli doğrulamayı yaparak açılan şifre değiştirme penceresinde yeni Yahoo Mail şifrelerimizi belirleyebiliriz.

Yahoo Mail Şifresi Nasıl Değiştirilir?

Yahoo Mail şifresini değiştirmek bu kadar basit!

Yahoo Mail şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

Unutulmuş bir Yahoo şifresini sıfırlamak için, ilk ve en kolay yol, kimliğinizi doğrulamaktır. Yahoo hesabıyla ilişkili telefon numarasını veya alternatif e-posta adresini hatırladığınız sürece, kolayca doğrulama için bir Hesap anahtarı alacaksınız.

Yahoo şifrenizi unuttuysanız;

  • Yahoo parola yardımcı sayfasına gidin.
  • Alternatif e-posta adresinizi kullanarak veya güvenlik sorunuzu yanıtlayarak, Yahoo unutulan parolayı sıfırlamak için gerekli adımları izleyin.

Yahoo Mail hesabı nasıl silinir yazımızda adım adım Yahoo Mail hesap silme işlemlerini anlatarak Yahoo Mail hesap silme linkini paylaşacağız.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu