Akıllı Telefon

Xiaomi Hata Raporu Nasıl Kapatılır?

Xiaomi telefonlarda hata raporu uyarısını kapatmak için yapmanız gereken işlemleri yazımızda bulabilirsiniz.

Xiaomi hata raporu nasıl kapatılır yazımızda Xiaomi telefonlarda kullanım esnasında yaşanan sorunları Xiaomi ana merkezine ileriki güncellemelerde dikkate alınmak üzere gönderilen hata raporu özelliğini nasıl kapatabileceğinizi anlatacağız.

Xiaomi cihazların işletim sisteminin temelini oluşturan ‘Mİ’, sorunlarla karşılaşıldığında hata raporlarının ana merkeze gönderilmesine ve burada incelenmesine imkan tanıyor. Bu nedenle uygulama üzerinde herhangi bir aksaklık yaşandığında ‘Mİ’ye bir hata raporu analiz edilmek üzere gönderilsin mi’ sorusunu yönelterek cihaz sahibinin onayını alıyor.

Eğer karşınıza “güvenlik sürekli olarak durduruluyor” hatası çıkıyorsa Xiaomi telefonlarda hata raporu uyarısını kapatmak için yapmanız gereken işlemleri aşağıda sizlere sunuyoruz.

Xiaomi Hata Raporu Nasıl Kapatılır?

Xiaomi hata raporu nasıl kapatılır?

  1. Xiaomi telefonunda Ayarlar bölümüne girelim.
  2. Burada sırasıyla Uygulamalar > Uygulamaları yönet bölümüne girelim.
  3. Burada yer alan Güvenlik uygulamasını seçerek Önce Verileri Temizle sonrasında ise Tüm Verileri Temizle butonuna basalım.

Bu şekilde bu sorunu çözemediyseniz Güvenlik uygulamasındaki güncellemeleri kaldırın.

Xiaomi cihazlarda neredeyse her yerde çıkan reklamları sistemden tamamen kaldırabilirsiniz. Xiaomi reklam kapatma  işlemlerini buradaki yazımızda bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu