WhatsApp Duvar Kağıdı Değiştirme Nasıl Yapılır?

Whatsapp sohbet penceresinde bulunan arka planı değiştirerek Whatsapp’ı kişiselleştirilmiş bir biçimde kullanabilirsiniz.

Whatsapp sohbet penceresinde bulunan arka planı değiştirerek Whatsapp’ı kişiselleştirilmiş bir biçimde kullanabilirsiniz. Whatsapp duvar kağıdı değiştirme oldukça kolaydır.

Whatsapp, kendi bünyesinde kullanabileceğiniz birçok hazır duvar kağıdı ve düz renk duvar kağıdı seçeneği sunmaktadır. Bunun yanı sıra Android yada IOS telefon yada tabletinizde yer alan bir fotoğrafı da Whatsapp arkaplan duvar kağıdı olarak ayarlayabilirsiniz.

WhatsApp duvar kağıdı değiştirme

Whatsapp ekranında sağ üst bölümde bulunan menü tuşuna dokunun ve sırasıyla Ayarlar > Sohbetler > Duvar Kağıdı bölümünü seçin.

 

Bu bölümde yer alan;

  • Galeri: Cihazınızda bulunan galeriden seçim yapabilirsiniz.
  • Düz Renk: temel düz renklerden seçim yapabilirsiniz.
  • Duvar Kağıdı Galerisi: Uygulamanın sunmuş olduğu resimlerden
  • Varsayılan: Şu anki mevcut duvar kağıdını ifade eder.
  • Duvar Kağıdı Yok: Mevcut duvar kağıdını kaldırır.

Seçeneklerinden birine tıklayarak dilediğin rengi veya duvar kağıdını arka plan olarak ayarlayabilirsiniz. Bu duvar kağıdı ayarı tüm sohbetler için geçerli olacaktır.

whatsapp duvar kagidi nasil degistirilir 1

Her konuşma için farklı bir duvar kağıdı seçmek mümkün değildir.

iOS kullanıcılar arka planı değiştirmek için Ayarlar > Sohbet > Sohbet Duvar Kağıdı > Fotoğraf & Duvar Kağıdı Galerisi yolunu takip etmeli ve arka plan yapmak istediğiniz özel resminizi seçmelisiniz.

WhatsApp duvar kağıdımı kimler görebilir?

Duvar kağıdı sadece cihazınızda görünür, arayüzün bir ekran görüntüsünü paylaşmadığınız sürece kişiler tarafından görülemez.

Buradaki yazımızda bulunan birbirinden güzel, yüksek çözünürlükte Whatsapp duvar kağıtları ile Whatsapp sohbet pencerenizi renklendirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu