Telefon Ekran Büyütücü Nedir, Ne İşe Yarar?

Telefon ekran büyüteci; film, dizi yada maç izlerken ve oyun oynarken telefon ekranını büyüterek daha iyi bir seyir keyfi sağlayabilirsiniz.

Telefonda film, dizi yada maç izlerken ve oyun oynarken görüntünün küçük olması sizi rahatsız ediyorsa telefon ekran büyütücü aparat ile ekranı genişleterek daha iyi bir seyir keyfi sağlayabilirsiniz.

Haber, sosyal medya hesaplarındaki videolar vs. artık pek çok şey telefon ekranlarından izleniyor.  Telefon ve tablet başında uzun saatler geçiriyorsanız küçük ekrana uzun süre odaklanmanın neden olduğu rahatsızlığı ve görsel yorgunluğu gidermek için telefon ekran büyüteçleri kullanabilirsiniz.

Telefon ekran büyütücü nedir?

Telefon ekran büyüteçleri, cep telefonu ekranlarını 2-3 kat büyüterek daha keyifli bir seyir sağlamak için tasarlanmış aparatlardır.  Telefondan gelen ışık kaynağını büyüten bu üründür.

Telefon ekran büyütme aparatları ne işe yarıyor?

Telefon ekran büyüteci; film, dizi yada maç izlerken ve oyun oynarken telefonunuzun ekranını büyütme özelliği sağlar ve tüm telefon modelleri ile uyumludur. Ekran büyüteçleri, kitap okuma, film ve video izleme, online dersler gibi uzun süre odaklanma gerektiren durumlarda büyük rahatlık ve kolaylık sağlıyor.

Telefon Ekran Büyütücü Nedir, Ne İşe Yarar?
Telefon Ekran Büyütücü Nedir, Ne İşe Yarar?

HD akrilik lens kullanılarak tasarlanan telefon ekran büyütme aparatları görüntüyü iki veya üç kat büyütür. Böylece cep telefonundaki ekran görüntüsünün kalitesi bozulmadan video veya film izleme olanağı sağlar, resimleri net ve canlı hale getirir.

Ekran büyütücü aparatları sayesinde gözleriniz daha az yorulur. Yapısında bulunan mavi filtre gözlerinizi ekranın yaydığı radyasyondan korur.

Cep telefonu ekran büyütme aparatı videoların yanısıra, okumanız gereken bir metin olduğunda da oldukça işinize yarayacaktır.

Ekran büyüteçleri, uzun süreli dayanıklılık sağlamak için cam amplifikatörleri, yüksek kaliteli plastikten yada ahşaptan üretilir.

Çalışmaları için herhangi bir pil yada elektrik bağlantısı gerektirmez. Genellikle bütün telefonlara uyumlu oldukları için iPhone yada Android telefon ayrımı olmadan kullanabilme imkânı verir.  Standı sayesinde telefonu sabitleyebilir, en doğru açıyı kendinize göre ayarlayarak yatarken veya otururken rahatça ekrana bakabilirsiniz. Hafif ve katlanabilme özelliği sayesinde istediğiniz her yere taşıyabilirsiniz.

Telefon ekran büyütücü fiyatları çok değişiklik gösteriyor. 20 TL’lik olanda var 200 TL’lik olanda var. Hatta 1000 TL olanları bile var. Tabi bu kadar fiyat farkları büyütücünün kalitesi ve özelliklerine göre belirleniyor.

Farklı tasarıma sahip ahşap ve katlanabilir modelleri araştırırken, telefonu ve merceği aynı anda, aynı konuma getirebildiğiniz ürünleri tercih edebilirsiniz. Ekran boyutunu büyütürken görüntü ve video kalitesini kaybetmemek için kaliteli malzemeden yapılan modellere yönetebilirsiniz.

Farklı tasarımlardaki ekran büyütücü fiyatlarına HepsiBurada, Trendyol, N11 gibi sanal mağazalardan bakabilirsiniz.

Telefonu yere düşürdünüz yada telefon darbe aldığında iç ekran kırılması oluştuysa telefonunuzda iç ekran değişimi yapılması gerekmektedir. Peki iç ekran kırılması nedirön cam kırığı ile iç ekran kırığı nasıl ayırt edilir? İç ekran kırılması garanti kapsamına girer mi?

Telefon ekran büyütücüler hakkında sık sorulan sorular

Telefon ekranını nasıl büyütebilirim?

Telefon ve tablet başında uzun saatler geçiriyorsanız küçük ekrana uzun süre odaklanmanın neden olduğu rahatsızlığı ve görsel yorgunluğu gidermek için telefon ekran büyüteçleri kullanabilirsiniz.

Telefon ekran büyütücü fiyatları nedir?

Telefon ekran büyücü fiyatları çok değişiklik gösteriyor. 20 TL’lik olanda var 200 TL’lik olanda var. Hatta 1000 TL olanları bile var. Tabi bu kadar fiyat farkları büyütücünün kalitesi ve özelliklerine göre belirleniyor.

Telefon ekran büyütücü nerede bulunur?

Telefon ekran büyütücüleri sanal marketlerde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu