İnternet

Mozilla Firefox Video İndirme Eklentileri

Firefox'a sadece bir kaç tıklamayla ekleyeceğiniz video indirme eklentileri ile Youtube, DailyMotion gibi bir çok video sitesinden programsız video indirebilirsiniz.

0
(0)

Firefox video indirme eklentileri ile Youtube, DailyMotion gibi bir çok video sitesinden programsız video indirebilirsiniz.

Eklentiler, Firefox’a işlevsellik katmanızı sağlar. Firefox’da neredeyse her isteğiniz için bir eklenti mevcut.

Firefox’a sadece bir kaç tıklamayla ekleyeceğiniz video indirme eklentileri ile Youtube, DailyMotion gibi bir çok video sitesinden programsız video indirebilirsiniz.

Firefox eklenti nasıl yüklenir?

  • Menü düğmesine tıklayarak Eklentiler bölümüne girin. (Ctrl+Shift+A tuş kısayolunuda kullanabilirsiniz.)

mozilla firefox video indirme eklentileri 1

  • Öne çıkan bir eklentiyi yüklemek için, yeşil renge dönecek olan gri geçişli düğmeyi tıklayın. Yeni yüklediğiniz bir eklentiyi kaldırmak için tekrar geçiş düğmesini tıklayın.

mozilla firefox video indirme eklentileri 2

Firefox Video İndirme Eklentileri

Video DownloadHelper

Firefox eklentisi olan Video DownloadHelper ile video sitelerindeki videoları artık bilgisayarınıza indirmek için başka bir programa ihtiyacınız yok. Birçok sitedeki video ve imaj dosyalarını bilgisayarınıza indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyaları farklı formatlara dönüştürmekte bu eklenti ile çok kolay.

MySpace, Youtube, Google videos, DailyMotion, Porkolt, iFilm, DreamHost, Youporn gibi aklınıza gelebilecek birçok sitedeki videoları indirmenize olanak tanıyan bu Firefox eklentisi ile artık videoları bilgisayarınıza indirmek çok kolay.

Video DownloadHelper  eklentisini buraya tıklayarak Firefox’a akleyebilirsiniz.

Video DownloadHelper nasıl kullanılır?

Eklentiyi Firefox tarayıcısına ekledikten sonra her hangi bir video açalım. Sağ üst köşede üç top simgesi göreceksiniz. Üzerine tıklayarak indirmek istediğiniz videonun üzerine tıklayın.

mozilla firefox video indirme eklentileri 3

Aşağıdaki gibi bir çok seçenek karşınıza çıkacak

mozilla firefox video indirme eklentileri 4

İndir butonundan videoyu indirebilirsiniz.

Fast Video Download FVD

YouTube, Facebook, Vimeo, Dailymotion, Break.com gibi sitelerden video indirmek için kullanabileceğiniz pratik bir eklenti. Fast Video Download eklentisi videoları farklı boyut ve formatlarda indirebiliyor. FLV ve MP4 formatındaki tüm videoları yakalayan eklentiyi benzerlerinden ayıran başka bir özelliği daha var.

Fast Video Download eklentisini buraya tıklayarak Firefox’a akleyebilirsiniz.

Easy YouTube Video Downloader

Firefox’un en popüler eklentilerinden biri olan Easy YouTube Video Downloader ile YouTube videolarını kolay ve hızlı bir şekilde bilgisayarınıza indiriyorsunuz. Sadece YouTube videolarını destekleyen eklenti en iyi ses kalitesini veren m4a formatı gibi özel formatlarda dosya indirmenizi sağlıyor. HD videoları destekleyen eklentiyle M4A, MP3, MP4, AAC, FLV ve HD video formatlarındaki videoları kolayca indirebiliyorsunuz.

Easy YouTube Video Downloader eklentisini buraya tıklayarak Firefox’a akleyebilirsiniz.

Firefox video indirme eklentileri yazımız sona erdi.

Netflix 1080p eklentisi ile Chrome ve Firefox tarayıcıları üzerinde de Netflix 1080p çözünürlüklerde izleme yapabilirsiniz.

Son güncelleme: 13 Mayıs 2021

Bu yazıya kaç yıldız verirsin?

Lütfen değerlendir!

Yazının puanı: 0 / 5. Toplam oylayan: 0

Bu yazıya şimdiye kadar puan veren olmamış. İlk sen puanlamak ister misin?

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

ZoomTekno'dan ayrılıyorsunuz!

Bekleyin...
adresine 10 saniye içinde yönlendirileceksiniz...

Devam etmek için yukarıdaki linke tıklayın yadabağlantıyı iptal edin.