En iyi 10 Modlu Whatsapp Uygulaması

En iyi Whatsapp mod uygulamalarını yazımızda sizlerle paylaşıyoruz.

Whatsapp resmi sürümünde yer almayan bir çok özelliği içerisinde barındıran en iyi 10 modlu Whatsapp uygulamasını yazımızda sunuyoruz.

Whatsapp açık kaynak kodlu bir uygulamadır. Uygulamanın açık kaynak kodlu olmasından dolayı bazı uygulama geliştiriciler tarafından Whatsapp üzerine bir çok özellik eklenerek modlanmış Whatsapp uygulamaları piyasaya sürülüyor.

Modlu Whatsapp nedir?

WhatsApp’a alternatif olarak geliştirilmiş Whatsapp Mod uygulamaları Whatsapp’ın resmi sürümünde yer almayan bir çok özelliği içerisinde barındıran uygulamalardır.

Bazı kullanıcılar sunmuş olduğu ekstra özellikler sebebiyle çeşitli WhatsApp modlarını kullanmayı tercih ediyor. Ancak Whatsapp mods uygulamaları resmi bir sürüm olmadığı için bu uygulamaların kapanma riskleri oldukça fazla.

Peki modlu Whatsapp uygulamalarında güvenlik ne durumda?

Bu tür uygulamalar WhatsApp tarafından desteklenmiyor ve kullanılması önerilmiyor.

Whatsapp yetkililerinin Whatsapp’ı modlu olarak yayınlayan uygulama geliştiricilere karşı yasal işlem başlatması halinde bu tür uygulamalar kapatılabilme tehlikesi ile karşı karşıyadır. Bunun yanı sıra Whatsapp mods uygulamalarının hiç birinden uçtan uca şifreleme özelliği bulunmuyor. Buda bazı güvenlik risklerini beraberinde getiriyor.

Whatsapp uçtan uca şifreleme özelliği, sohbet mesajlarınızı şifreler ve sadece mesajın göndericisi ile alıcısı bu mesajları okumak için gerekli anahtara sahip olur. Bir güvenlik protokolü olan Whatsapp uçtan uca şifreleme (End-to-end encryption – E2EE, E2E) hakkında daha detaylı bilgileri buradaki yazımızda bulabilirsiniz.

Peki modlu Whatsapp uygulamalarının avantajları neler?

Modlu Whatsapp avantajları

Whatsapp mods uygulamaları ile:

 • Aynı anda birden fazla farklı hesap kullanılabiliyor.
 • Görüldü, son görülme ve mavi tik gibi özellikleri gizleyebiliyorsunuz.
 • Atılan resimlerin kalitesi düşmez.
 • Önceden zamanlayabileceğiniz otomatik mesaj gönderme sistemi bulunuyor.
 • Grup sohbetlerinde açıklama ekleyebilir ve kurallar koyabilirsiniz.
 • Mesajlarınızı filtreleyerek, içerisinde arama yapabilirsiniz.
 • Gruplara 256 kişiye kadar üye ekleyebilirsiniz.
 • İptal edilen mesajlar için bildirim alabilirsiniz.
 • Sohbet baloncuklarını kişiselleştirebilirsiniz.
 • Çok sayıda emoji ve çıkartmaya sahip.
 • 600 kişiye kadar WhatsApp yayını oluşturabilirsiniz.
 • 1 GB üzerinde dosya gönderimi yapabilirsiniz.

gibi daha farklı bir çok özellik bulunmaktadır.

En iyi 10 Modlu Whatsapp Uygulaması

En iyi 10 Modlu Whatsapp Uygulaması

Kullanabileceğiniz en iyi Whatsapp modları:

Whatsapp modlarını yanından APK indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Whatsapp modları APK dosyası şeklinde kullanıma sunulmaktadır. APK (Android Package Kit), Android işletim sistemi için hazırlanmış uygulama ya da oyun dosyalarının dağıtılmasında ve yüklenmesinde kullanılan bir tür dosya formatıdır.

Yukarıdaki indirme linklerinden Whatsapp Mod APK dosyalarını indirerek buradaki APK dosyası nasıl yüklenir yazımızda anlattığımız şekilde telefonunuza kurabilirsiniz.

Kurmadan önce resmi Whatsapp sürümünü kaldırmanız istenebilir.

Yazımızın girişinde de bahsettiğimiz gibi modlu uygulamaların süreklilik garantisi bulunmamaktadır. Eğer kullandığınız modlu Whatsapp uygulaması kapanırsa bütün verileriniz silinir.

Whatsapp modları hakkında sık sorulan sorular

Whatsapp mod nedir?

Whatsapp Mod uygulamaları WhatsApp’a alternatif olarak geliştirilmiş ve Whatsapp’ın resmi sürümünde yer almayan bir çok özelliği içerisinde barındıran uygulamalardır.

Whatsapp mod ne işe yarar?

Bazı kullanıcılar sunmuş olduğu ekstra özellikler sebebiyle çeşitli WhatsApp modlarını kullanmayı tercih ediyor.

Whatsapp mod güvenli mi?

Modlu Whatsapp uygulamaları resmi bir sürüm olmadığı için bu uygulamaların kapanma riskleri oldukça fazla. Ayrıca modlu Whatsapp uygulamalarının hiç birinden uçtan uca şifreleme özelliği bulunmuyor. Buda bazı güvenlik risklerini beraberinde getiriyor.

Whatsapp mod nasıl kurulur?

Whatsapp modları APK dosyası şeklinde kullanıma sunulmaktadır.  Yazımızdaki indirme linklerinden Whatsapp Mod APK dosyalarını indirerek buradaki APK dosyası nasıl yüklenir yazımızda anlattığımız şekilde telefonunuza kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu