Instagram Gönderilen Takip İstekleri Nasıl Görülür?

Instagram'da daha önce istek attıklarınızı görebilir ve gönderilen takip isteklerini geri alabilirsiniz.

Instagram gönderilen takip isteklerini görebilir ve dilerseniz gönderdiğiniz takip isteklerini toplu olarak geri alabilirsiniz.

Instagram üzerinden birisine takip isteği attığınızda hem karşı taraf hem de siz bu isteği görebilir, dilerseniz bu takip isteklerini silebilirsiniz.

Instagram gönderilen takip istekleri nasıl görülür?

Instagram’da atılan takip isteklerini sadece web sitesi üzerinden görebiliyorsunuz, uygulama üzerinden takip isteklerini görmek şimdilik mümkün değil.

Instagram takip isteği attığınız kişileri görmek için yapmanız gereken tek şey https://www.instagram.com/accounts/access_tool/current_follow_requests linkine tıklamak.

Burada mevcut Instagram gönderilen takip isteklerini toplu halde görebilirsiniz.

Instagram Gönderilen Takip İstekleri Nasıl Görülür?

Instagram gönderilen takip istekleri nasıl geri alınır?

Instagram takip isteklerini toplu olarak iptal etmenin uygulama yada web sitesi üzerinden herhangi bir yolu yoktur. Takip listesinde bulunan kullanıcı adlarını not edip arama çubuğunu kullanarak kullanıcı adını yazıp bu kişilere atmış olduğunuz takip isteklerini geri alabilirsiniz. 

Instagram gönderilen takip istekleri toplu olarak iptal etmek için ise uygulama yüklemek durumundasınız.

iOS için Reports Pro, Android için ise FollowMeter uygulamalarını indirip telefonunuza kurmalısınız. Uygulamaları indirip gerekli izinleri verdikten sonra Unfollowers ve New Followers sekmelerinden sizleri kimin takip etmediğini ve yeni takipçilerinizi listeleyebilirsiniz.

Instagram’da topluluğumuzu korumak için bazı hareketleri kısıtlıyoruz sorunu için yapılması gerekenleri buradaki yazımızda bulabilirsiniz.

Instagramda neden hesap takip edemiyorum?

Instagram takip sınırına takılmış olabilirsiniz. Eğer 7500 takip sınırını aşmadıysanız hesabınızda engel olabilir.

Instagram takip etme sınırı kaç?

Instagram üzerinde en fazla 7500 hesabı takip edebilirsiniz.

Instagram takip ediyorum geri atıyor ne yapmalıyım?

Instagram takip isteklerinin geri dönmesinin sebebi takip limitini aşmanız yada engellenmiş olmanızdır. Son 24 saat içerisinde çok fazla kişiyi takip edip, çok fazla yorum yaptıysanız instagram takip etme engeli cezası alırsınız.

Instagram takip engeli yediğimi nasıl anlarım?

Eğer takip isteğiniz kısa bir süre sonra geri dönüyorsa ve kişinin paylaşımlarını beğenemiyorsanız takip engellei yemişsinizdir.

Instagram da neden sürekli takip engeli yiyorum?

Instagram takip engeli gene olarak yoğun kullanımdan kaynaklanmaktadır. Instagram algoritması bunu spam olarak algılar ve sizi bir süre askıya alır.

Instagram takip engeli ne kadar sürer?

Instagram takip engeli 24 ile 48 saat arası sürmektedir.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu