Google Hesabı Nasıl Oluşturulur?

 Google Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Youtube, GMail, PlayStore kullanabilmeniz için gerekli Google hesabı nasıl oluşturulur bu yazımızdan resimli anlatım olarak öğrenebilirsiniz.

Bir Google hesabı oluşturarak Google’ın tüm servislerinden (Play Store, Gmail, Youtube gibi) ücretsiz yararlanabilirsiniz. Google hesabınızı bilgisayarda, telefonda yada tablet üzerinde kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Google Hesabı Nasıl Oluşturulur?

İlk olarak Google hesap oluşturma sayfasına gidelim.

Google hesabı oluşturmak için ilk olarak buraya tıklayıp Google hesap oluşturma sayfasına girin. Karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran çıkacak.

google hesabi nasil olusturulur 1

Burada bulunan Ad, Soyad, Kullanıcı adı, şifre gibi bölümleri doldurarak İleri butonuna basın.

google hesabi nasil olusturulur 2

Sizi Google’a Hoşgeldiniz ekranı karşılayacak.  Burada cep telefonu numaranız, kurtarma işlemleri için alternatif e-posta hesabınız, doğum tarihiniz ve cinsiyetiniz gibi bilgileri doldurarak tekrar İleri butonuna basın.

google hesabi nasil olusturulur 3

Hizmet şartları ve Gizlilik politikasını kabul etmek için “Kabul ediyorum” butonuna basın.

google hesabi nasil olusturulur 4

Tebrikler! Google hesap oluşturma adımları bu kadar!

google hesabi nasil olusturulur 5

Son güncelleme: 15 Şubat 2021

Sıkça Sorulan Sorular

Google Hesabı, Google tarafından çevrimiçi hizmetlere erişim amacıyla kimlik doğrulama ve yetkilendirme sağlayan bir kullanıcı hesabıdır.
Tüm Google ürünlerine Google Arama, YouTube, Google Kitaplar, Google Finans, Google Haritalar, ve diğerleri de dahil olmak üzere, bir hesap gerektirir. Google Hesabı, Gmail (veya Google Mail), Google+, Google Hangouts, Blogger, ve diğerleri kullanımını için degereklidir. En önemlisi,günümüzde Androidle çalışan akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarların hizmetlerini kullanmak için Google kimlik hesabı gereklidir

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın