Trendyol Cüzdanım Nasıl Kullanılır?

Trendyol Cüzdanım nedir? Trendyol Cüzdan limiti nedir? Trendyol cüzdan nasıl para kazandırıyor? Trendyol Cüzdandaki para nasıl çekilir? Trendyol Cüzdan nasıl kapatılır?

Trendyol Cüzdanım, Trendyol tarafından geliştirilen, kullanıcılarına özel, kolay kullanımlı, hızlı ve güvenli bir ödeme sistemidir.

Trendyol Cüzdan özelliği, kredi kartı ya da banka kartınızla sisteme para yükleyerek çalışan bir ödeme yöntemidir. Bu ödeme yöntemi ile alışveriş yaptığınızda, her alışveriş için %1 trendyol para kazanılır. Aynı zamanda her 100 TL ve üzerinde cüzdan yüklemesi yapıldığında 1 TL trendyol para kazanabilirsiniz. 

Trendyol Cüzdanım nasıl kullanılır?

Trendyol cüzdan özelliğini kullanabilmek için öncelikle aktivasyon şartını yerine getirmiş olmanız gerekiyor.

  • www.trendyol.com yada Trendyol uygulaması üzerinden Hesabım > Trendyol Cüzdanım bölümüne girin.

Trendyol Cüzdanım Nasıl Kullanılır?

  • Burada Kart ile yükleme yap bölümünde 50TL, 100TL, 150Tl gibi para yüklemeleri yapabilir isterseniz Bir tutar giriniz bölümüne maksimum 10.000 TL olacak şekilde yükleme rakamı girebilirsiniz.

Trendyol Cüzdanım Nasıl Kullanılır?

  • Altta yer alan Lütfen cüzdanınıza yükleme yapacağınız kart bilgilerini giriniz bölümünü kart bilgileriniz ile doldurun ve Ben robot değilim‘i işaretledikten sonra Bakiye Yükle butonuna dokunun.

Trendyol Cüzdanım Nasıl Kullanılır?

  • Gelen Trendyol Cüzdan aktivasyon kodunu girerek Trendyol Cüzdan özelliğini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ödeme aşamasında Ödeme seçenekleri kısmında bulunan Trendyol Cüzdanım seçeneğini seçerek sepetinizdeki ürünlerin ödemesini yapabilirsiniz.

Trendyol cüzdanına eğer kimlik doğrulamasını yapmamışsanız en fazla 750 TL yükleyebilirsiniz. Eğer kimlik doğrulaması yaparsanız 10.000 TL‘ye kadar para yükleyebilirsiniz.

Eğer alışveriş sepetiniz 1000TL cüzdan bakiyeniz ise 750TL ise alışverişin bir kısmını cüzdan bir kısmını kartla yapamıyorsunuz.

Trendyol cüzdan ile yaptığınız bir alışverişi iptal yada iade ederseniz;

  • İptal edilen ürün tutarı cüzdanınıza anında yatırılır.
  • İade edilen ürün tutarı  iadeniz satıcı tarafından onaylandığı anda cüzdanınıza yansır.

Cüzdanla yaptığınız peşin alışverişi iptal ya da iade ettiğinizde tutar cüzdanınıza yatırılır.

Trendyol Cüzdandaki para nasıl çekilir?

Cüzdan hesabınıza yatırmış olduğunuz yada cüzdan uygulamasında biriken paralarınızı banka hesabınıza yada kredi kartınız kolayca aktarabilirsiniz.

Trendyol Cüzdanım Nasıl Kullanılır?

  • Sayfanın alt kısmında yer alan Kartıma geri yükle kısmına dokunarak bakiyenizdeki istediğiniz kadar miktarı banka yada kredi kartınıza aktarabilirsiniz.

Karta geri yükleme işlemi bankaya bağlı olarak 2 ila 10 iş günü arasında değişiklik gösterebilir.

Trendyol Cüzdan nasıl kapatılır?

Trendyol Cüzdan, Trednyol ile tümleşik çalıştığınızda Cüzdan hesabınızı kapatamazsınız. Trendyol hesap kapatma işlemi ile ancak Cüzdan’dan kurtulabilirsiniz.

Trendyol Cüzdan limiti nedir?

Trendyol cüzdanına eğer kimlik doğrulamasını yapmamışsanız en fazla 750 TL yükleyebilirsiniz. Eğer kimlik doğrulaması yaparsanız 10.000 TL’ye kadar para yükleyebilirsiniz.  

Trendyol cüzdan ile alışveriş yapılır mı?

Trendyol Cüzdan özelliği, kredi kartı ya da banka kartınızla sisteme para yükleyerek çalışan bir ödeme yöntemidir. Trendyol cüzdana para yükleyerek alışveriş yapabilirsiniz.

Trendyol spetimin bir kısmını cüzdan bir kısmını kart ile ödeyebilir miyim?

Eğer alışveriş sepetiniz 1000TL cüzdan bakiyeniz ise 750TL ise alışverişin bir kısmını cüzdan bir kısmını kartla yapamıyorsunuz.

Trendyol cüzdan nasıl para kazandırıyor?

Bu ödeme yöntemi ile alışveriş yaptığınızda, her alışveriş için %1 trendyol para kazanılır. Aynı zamanda her 100 TL ve üzerinde cüzdan yüklemesi yapıldığında 1 TL trendyol para kazanabilirsiniz. 

Trendyol cüzdan 20 TL para hediyesi nedir?

Trendyol cüzdan bazen +para kampanyaları yapıyor. Örneğin Trendyol cüzdan hesabı oluşturduğunuzda anında 20 TL trendyol cüzdan para yükleniyor.

Trendyol Cüzdan 10 TL nasıl alınır?

Trendyol uygulamasından Trendyol Cüzdan’a girdiğinizde 10 TL yükle 10 TL kazan ibaresi görüyorsanız, cüzdan hesabınıza 10 TL yükleyerek 20 TL’lik cüzdan bakiyesine ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu