Galaxy Buds Ortam Sesi Nasıl Kapatılır?

Bu yazımızda Galaxy Buds ortam sesi modunu nasıl açıp kapatacağınızı anlatacağız.

Galaxy Buds ortam sesi modunu, müzik dinlerken bir kulağınızın dışarıdaki sesleri duymasını sağlamak için kullanabilirsiniz.

Galaxy Buds kulaklıklarda iki tip gürültü kontrol modu özelliği vardır.

  1. Etkin Gürültü Önleme
  2. Ortam sesi modu.

Galaxy Buds etkin gürültü önleme özelliği çevrenizdeki dış sesleri engellemek ve örneğin müzik dinlerken, dikkatinizin dağılmasını önlemek istediğinizde kullanabilmeniz içindir.

Galaxy Buds ortam sesi modu ise çevrenizi net bir şekilde duymanız, böylelikle potansiyel olarak tehlikeli durumları hızla tespit edebilmeniz veya konuşma sırasında bir başka kişinin sesini duyabilmeniz içindir. Müzik dinlerken bir kulağınız dışarıdaki seslerde olması gerekiyorsa ortam sesini açabilirsiniz.

Gürültü kontrollerini etkin hale getirmenin birkaç yolu vardır.

  • Etkin gürültü önleme veya Ortam sesi modunu etkinleştirmek için, kulaklıklardan birine dokunup basılı tutmanız yeterlidir.
  • Galaxy Wearable uygulaması ile de Etkin gürültü önleme veya Ortam sesi modunu etkinleştirebilirsiniz.

Galaxy Buds ortam sesi nasıl kapatılır?

Görüşmeler sırasında ortam sesi modunu manuel olarak devre dışı bırakmak için kulaklığa dokunup basılı tutabilir veya Galaxy Wearable uygulamasında ses algılamayı devre dışı bırakabilirsiniz.

  1. Cep telefonunuzdan Galaxy Wearable uygulamasına dokunun
  2. Ortam Sesi seçeneğini kapalı duruma getirin.

galaxy buds ortam sesi 1

Ortam seslerini tamamen kapatmak yerine dilerseniz kulaklık ile arama yaparken de Ortam Sesini devre dışı bırakabilirsiniz.

  1. Galaxy Wearable uygulamasında Gelişmiş sekmesine dokunun.
  2. Aramalar Sırasında Ortam Sesini Kullanın özelliğini devre dışı bırakın.

Galaxy Buds Ortam Sesi Nasıl Kapatılır?

Galaxy Buds telefona nasıl bağlanır bilmeyenler için Android ve iPhone’da Galaxy Buds bağlantısını adım adım buradaki yazımızda anlatıyoruz.

Galaxy BUDS Etkin Gürültü Önleme nedir?

Galaxy Buds etkin gürültü önleme özelliği çevrenizdeki dış sesleri engellemek ve örneğin müzik dinlerken, dikkatinizin dağılmasını önlemek istediğinizde kullanabilmeniz içindir.

Galaxy BUDS ortam sesi nedir?

Galaxy Buds ortam sesi modu çevrenizi net bir şekilde duymanız, böylelikle potansiyel olarak tehlikeli durumları hızla tespit edebilmeniz veya konuşma sırasında bir başka kişinin sesini duyabilmeniz içindir.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu