En iyi 5 Uninstaller Programı

Bilgisayardan kaldırılamayan inatçı programları en iyi 5 Uninstaller programı ile tamamen kaldırabilirsiniz.

En iyi 5 Uninstaller programı ile Bilgisayardan kaldırılamayan programları kolaylıkla kaldırabilirsiniz.

Önceden yüklediğiniz programları yada oyunları kaldırmakta hala sorun yaşıyorsanız, kaldırılamayan programları kaldırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz araçlar var.

Sisteminiz yerleşik yüklü olarak gelen yada daha önce yükleyip bir türlü kaldıramadığınız program ve oyunları en iyi program kaldırma programları ile kolayca maziye gömebilirsiniz.

En iyi 5 Uninstaller programı

Aşağıda yer verdiğimiz program kaldırma programlarının ücretsiz sürümleri de işinizi görecektir.

Revo Uninstaller

En iyi 5 Uninstaller Programı

Revo Uninstaller, kaldırılamayan programları kaldırmak için Program ekle veya kaldır uygulamasına alternatif olarak kullanabileceğiniz bir uninstaller aracıdır.

Revo Uninstaller’ın üç sürümü vardır: Revo Uninstaller Freeware, Revo Uninstaller Pro ve Revo Uninstaller Portable.

Tamamen ücretsiz dağıtılan Free sürümü, uygulamalarınızı kaldırmak için yeterli olsa da, PRO sürümü ile tek seferde birden fazla programı kaldırabilirsiniz.

İndir: Revo Uninstaller

Bulk Crap Uninstaller

En iyi 5 Uninstaller Programı

Bulk Crap Uninstaller (BCU), tamamen ücretsiz ve açık kaynak koldu bir unistaller programıdır. Windows’da kaldırılamayan inatçı uygulamaları kaldırmak için basit kullanımlı bir uygulamadır. Bulk Crap Uninstaller ile aynı anda birden fazla uygulamayı kaldırabilirsiniz.

İndir: Bulk Crap Uninstaller

IOBit Uninstaller

En iyi 5 Uninstaller Programı

Silinmeyen programları silmek için kullanabileceğiniz IOBit Uninstaller ücretsiz ve Türkçe dil desteği olan bir programdır.

IObit Uninstaller sadece Bilgisayardan kaldırılamayan programları değil popüler web tarayıcılarda yerleşmiş eklentileri de kolayca kaldırabilirsiniz.

İndir: IOBit Uninstaller

Advanced Uninstaller Pro

En iyi 5 Uninstaller Programı

Advanced Uninstaller Pro ile silinmeyen tüm program ve oyunları silebilirsiniz.  Advanced Uninstaller Pro program kaldırma programı olmasının yanında çift dosyaları bulup silmeye, İnternet geçmişini temizlemeye olanak sağlar; kayıt defteri ve bazı hizmetlerin düzgün çalışmasına yardımcı olur.

İndir: Advanced Uninstaller Pro

Geek Uninstaller

En iyi 5 Uninstaller Programı

Geek Uninstaller, bilgisayardaki bozulmuş ya da bir türlü kaldırılamayan inatçı programları kaldırır. Kaldıırlan uygulamalardan kalan tüm dosyaları tamamen temizler.

İndir: Geek Uninstaller

Windows ile gelen uygulamalardan örneğin; 3D Builder, Film TV, Para (Finans) gibi uygulamalar yerine başka alternatif uygulamalar kullanıyorsanız bu uygulamaların bilgisayarınızda yer kaplamaması yada sürekli göz özününe gelmemesi için silebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu