Donanım

SM Bus Denetleyicisi Nasıl Yüklenir?

Aygıt Yöneticisi'nde SM-Bus denetleyicisi hakkında bir uyarı gösteriyorsa, bunun için güncel SM Bus Driver yüklenmesi gerekir.  

0
(0)

SM Bus Denetleyicisi nasıl yüklenir yazımızda Türkçesi sistem yönetim veri yolu olan SM Bus Driver’larını bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Aygıt Yöneticisi’nde SM-Bus denetleyicisi hakkında bir uyarı gösteriyorsa, bunun için güncel SM Bus Driver‘ın yüklenmesi gerekir.

SM Bus Denetleyicisi nedir, ne işe yarar?

SM Bus “Sistem Yönetim Veri Yolu” anlamına gelir. Yonga seti veya işlemci bu “kanal” aracılığıyla sistem verilerini alıp verir.

SM Veri Yolu Denetleyicisi, bir bilgisayar ile Güç Kaynağı Birimi (PSU) ve soğutma fanları gibi en bütünleşik donanım bileşenlerinden bazıları arasında verimli ve sorunsuz iletişim sağlayan bir bileşendir.

SM Bus Denetleyicisi , üretici bilgileri, model ve seri numarası, işlemci sıcaklığı, fan hızı ve çeşitli hatalar gibi verileri görüntülemek için kullanılır.

Windows işletim sistemi SM Bus denetleyicisi sürücülerini (driver) bulamadığında, Aygıt yöneticisinde Diğer Aygıtlar altında sarı soru işareti ile SM Bus denetleyicisi veya SM Bus Controller adıyla görüntülenir ve kullanılamaz.

SM Bus Denetleyicisi Nasıl Yüklenir?

Sm Bus Denetleyicisi nasıl yüklenir?

SM Bus Driver’ı indirmek için buraya tıklayın ve açılan sayfada size uygun Windows  sürümünü seçin.

SM Bus Denetleyicisi Nasıl Yüklenir?

Sisteminiz için doğru sürücüleri indirdikten sonra, indirilen dosyaya çift tıklayın ve sürücüyü yüklemek için ekrandaki talimatları izleyin.

Son güncelleme: 11 Mayıs 2021

Bu yazıya kaç yıldız verirsin?

Lütfen değerlendir!

Yazının puanı: 0 / 5. Toplam oylayan: 0

Bu yazıya şimdiye kadar puan veren olmamış. İlk sen puanlamak ister misin?

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

ZoomTekno'dan ayrılıyorsunuz!

Bekleyin...
adresine 10 saniye içinde yönlendirileceksiniz...

Devam etmek için yukarıdaki linke tıklayın yadabağlantıyı iptal edin.