SefaMerve Sipariş İptali Nasıl Yapılır, Para İadesi Nasıl Alınır?

SefaMerve siparişlerinizde, iptal ve iade süreçleri hakkındaki bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

SefaMerve sipariş iptali, SefaMerve ürün iadesi ve SefaMerve para iadesi süreçleri hakkında tüm merak ettiklerinizi yazımızda bulabilirsiniz.

SefaMerve, 2010 yılında kurulmuş olup kurucuları Oya ve Metin OKUR’dur. SefaMerve iletişim bilgilerini https://www.sefamerve.com/contact/ adresinde bulabilirsiniz.

SefaMerve üzerinden vermiş olduğunuz siparişinizi kargoya verilmeden edilmeden önce iptal, teslim edildikten sonra ise iade edebilirsiniz.

SefaMerve sipariş iptali nasıl yapılır?

SefaMerve sipariş iptali, sipariş kargoya verilmemişse gerçekleştirilmektedir.

  • SefaMerve sipariş iptalini Sipariş Takip bölümünden yapabilirsiniz.

Kargoya verilmiş siparişler için iade şartları geçerlidir.

SefaMerve ürün iadesi nasıl yapılır?

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde (Abiyeler için 24 saat içinde) iade edebilirsiniz. SefaMerve ürün iadesi için;

  • www.sefamerve.com adresine girerek Sipariş Takip butonuna ve sonrasında çıkan ekranda Siparişimi incelemek istiyorum butonuna tıklayın.
  • İade etmek istediğiniz siparişinizin Sipariş Durumu bölümünde bulunan Nasıl İade Edebilirim seçeneğine tıklayarak iade talep formunuzu oluşturun.
  • İade kaydı sonunda size iletilen Takip Kodunu alıp PTT kargo firmasından karşı ödemeli, ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

İade talebi oluşturduktan ve karo iade kodu alındıktan sonra en geç 7 gün içerisinde iade edilecek ürünü kargoya vermeniz gerekiyor.

SefaMerve Sipariş İptali Nasıl Yapılır, Para İadesi Nasıl Alınır?
SefaMerve Sipariş İptali Nasıl Yapılır, Para İadesi Nasıl Alınır?

SefaMerve İade Adresi: Hersek Mh. Ahmet Paşa Cd. Konfeksiyoncular Sitesi. No:14 Altınova/Yalova

Ürün SefaMerve’ye ulaştıktan sonra iade işlemleri 5-7 iş günü içerisinde tamamlanır.

Banka / Kredi Kartı ile yaptığınız siparişlerinizde ücret iadesi ödemeyi yaptığınız kartınıza yapılacaktır. Kapıda ödeme siparişlerinizde ise ücret iadesi için TR ile başlayan 26 haneli IBAN numaranızı iade talep formunda iletmeniz gerekmektedir.

İadeniz onaylandıktan sonra 5 ile 7 iş günü içinde ödemeniz gerçekleşir. Konu ile ilgili mail ve sms olarak da bilgilendirme sağlanır.

SefaMerve siparişleriniz hakkında her türlü soruyu 0850 221 3040 SefaMerve Müşteri Hizmetleri numarasına sorabilirsiniz.

SefaMerve ürün iade şartları

SefaMerve’ye iade edeceğiniz ürünün kutusu, ambalajı ve varsa standart aksesuarları iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır ve ürün tekrar satılabilirlik halini korumalıdır (tadilat görmemiş, kirlenmemiş, kullanılmamış, yıkanmamış vs.)

SefaMerve ürün değişimi nasıl yapılır?

SefaMerve ürün değişimi, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde yapılabilmektedir. Değişim işlemleri sadece Türkiye siparişlerinde geçerli olup, aynı tutarda ürün talep edebilirsiniz.

Ürünü iade süresi içerisinde göndermeniz halinde, gerekli kontroller yapılarak talebinize göre iade yada stoklar dahilinde değişim işlemi yapılacaktır.

ModeSelvim sipariş iptali, ModeSelvim ürün iade ve ModeSelvim para iadesi süreçleri hakkında tüm merak ettiklerinizi buradaki yazımızda bulabilirsiniz.

SefaMerve sipariş iptali ve para iadesi hakkında sık sorulan sorular

SefaMerve kimin?

SefaMerve, 2010 yılında kurulmuş olup kurucuları Oya ve Metin OKUR’dur.

SefaMerve ye nasıl ulaşabilirim?

SefaMerve iletişim bilgilerini https://www.modaselvim.com/iletisim adresinde bulabilirsiniz.

SefaMerve kargoya verilen sipariş iptal edilir mi?

SefaMerve sipariş iptali, sipariş kargoya verilmemişse gerçekleştirilmektedir.

SefaMerve iade süresi kaç gündür?

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde (Abiyeler için 24 saat içinde) iade edebilirsiniz.

SefaMerve iadede kargo ücreti var mı?

SefaMerve ürün iadelerini PTT kargo firmasından karşı ödemeli, ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

SefaMerve para iadesi kaç günde gelir?

SefaMerve para iadesi , ürün iadeniz onaylandıktan sonra 5 ile 7 iş günü içinde gerçekleşir.

SefaMerve müşteri temsilcisine nasıl bağlanılır?

SefaMerve siparişleriniz hakkında her türlü soruyu 0850 221 3040 SefaMerve Müşteri Hizmetleri numarasına sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu