IOS

Apple Fitness Plus Nedir?

Spor odaklı bir servis olan Apple Fitness Plus,  sanal spor derslerinin yer alacağı yeni abonelik servisidir.

0
(0)

Apple’ın spor odaklı yeni abonelik sistemi olan Apple Fitness Plus nedir, ne işe yarar, Apple Fitness Plus nasıl kullanılır ve Apple Fitness Plus fiyatı hakkında detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Apple Fitness Plus nedir?

Spor odaklı bir servis olan Apple Fitness Plus,  sanal spor derslerinin yer alacağı yeni abonelik servisidir.

Apple Fitness Plus ne işe yarar?

Apple Fitness+ müşterilerin hızlıca bir sonraki antrenmanlarına geçmesine yardımcı olan kişiselleştirilmiş önerilerde bulunuyor ve Apple Watch ile antrenman boyunca motive kalmalarını sağlayan etkileşime dayalı ve cazip bir deneyim sunuyor.

apple fitness plus nedir 1

Apple Fitness+, Apple Watch’un elde ettiği ölçümleri akıllı bir şekilde birleştirerek doğrudan kullanıcıların iPhone, iPad veya Apple TV ekranında görselleştiriyor ve türünün ilk kişiselleştirilmiş antrenman deneyimini sunuyor.

Yeni başlayanlardan adanmış egzersiz tutkunlarına kadar herkes, ilham verici birinci sınıf antrenörler tarafından sunulan ve tanınmış sanatçıların motivasyon yükselten müziklerinin eşlik ettiği stüdyo tarzı antrenmanlara erişebiliyor.

Apple Fitness Plus nasıl çalışır?

Apple Fitness+, her birine antrenörlerin özenle seçtiği müziklerin eşlik ettiği Bisiklet, Koşu Bandı, Kürek Çekme, HIIT, Güç, Yoga, Dans, Core Bölgesi ve Mindful Cooldown antrenmanları bulunmakta.

Apple Fitness+ başlangıçta Avustralya, Kanada, İrlanda, Yeni Zelanda, Birleşik Krallık ve ABD’de kullanıma sunulacaktır.

Apple Fitness Plus fiyatı

Söz konusu abonelik hizmetinin fiyatı aylık 9,99 dolar olarak açıklanmış olsa da Türkiye fiyatı henüz belli değil.

iPhone Tıbbi Kimlik özelliğini Sağlık uygulaması aracılığıyla kullanabilirsiniz. Tıbbi Kimlik özelliği, telefonun ekran kilidini açmaya gerek kalmadan acil durum bilgilerinizin görüntülenebilmesini sağlıyor.

Son güncelleme: 14 Mayıs 2021

Bu yazıya kaç yıldız verirsin?

Lütfen değerlendir!

Yazının puanı: 0 / 5. Toplam oylayan: 0

Bu yazıya şimdiye kadar puan veren olmamış. İlk sen puanlamak ister misin?

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

ZoomTekno'dan ayrılıyorsunuz!

Bekleyin...
adresine 10 saniye içinde yönlendirileceksiniz...

Devam etmek için yukarıdaki linke tıklayın yadabağlantıyı iptal edin.