Sosyal Medya

TikTok Videoları Filigransız Nasıl İndirilir? (2 Adımda Filigransız TikTok Video İndirme)

TikTok videolarını filigransız, logosuz indirmeniz mümkün!

Filigransız TikTok video indirme işlemini herhangi bir program kullanmadan kolaylıkla yapabilir logosuz TikTok videoları indirebilirsiniz.

TikTok video indirmenin çok sayıda yolu var. TikTok videolarını indirme yöntemleri sayesinde, herhangi bir programa ihtiyaç duymadan logosuz yani filigransız TikTok video indirme yapabilirsiniz.

TikTok videolarını indirmenin çok sayıda yolu vardır. Bunun için kullanılabilecek en basit ve en kullanışlı yöntem TikTok’un bizzat sunduğu indirme özelliğini kullanmaktır.

TikTok’ta içerik üreten kişiler, yayınladıkları videoların indirilip indirilmeyeceğine karar verebiliyor.

  • Herhangi bir videonun yan tarafında yer alan Paylaş butonuna tıkladığınızda Videoyu Kaydet seçeneğini görebilirsiniz. Bu seçeneğe tıkladığınızda video doğrudan telefonunuza iniyor.

Ancak yukarıda belirttiğimiz üzere videonun çeşitli yerlerine, belirli aralıklarla ortaya çıkan filigranlar yerleştiriliyor. Bu filigranda TikTok simgesi ve kullanıcı adı yer alıyor.

Filigransız TikTok Video İndirme Nasıl Yapılır?

Eğer yayınlayan kişi videonun indirilmesini istemiyorsa bu seçenek görünmüyor. Tabi bu videoyu hiç indiremeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Üstelik filigransız yani logosuz TikTok video indirmekte mümkün.

Filigransız TikTok video indirme

TikTok videolarını Filigransız indirmek için;

Adım 1# TikTok’ta indirmek istediğimiz videonun linkini almak için Paylaş butonuna tıkladıktan sonra Bağlantıyı Kopyala seçeneğine dokunup, ilgili videonun linkini alın.

Adım 2# https://musicaldown.com/en/ sitesinde giderek ekranın üst kısmında yer alan kutucuğa, kopyaladığınız linki yapıştırıp Download butonuna tıklayın.

Filigransız TikTok Video İndirme Nasıl Yapılır?

TikTok videosu filigransız olarak inecektir.

Filigransız, Logosuz TikTok video indirme bu kadar kolay!

TikTok şifresini unuttuysanız ve giriş yapmak konusunda sıkıntı yaşıyorsanız Tiktok hesap kurtarma aslında oldukça basit bir işlemdir. Buradaki yazımızda TikTok hesabına giremeyenler için  TikTok şifre alma ve TikTok şifre değiştirme işlemlerini anlatacağız.

TikTok videoları hakkında sıkça sorulan sorular

TikTok videosu nasıl indirilir?

TikTok videolarını indirmenin çok sayıda yolu vardır. Bunun için kullanılabilecek en basit ve en kullanışlı yöntem TikTok’un bizzat sunduğu indirme özelliğini kullanmaktır.

TikTok ta bağlantı nasıl kopyalanır?

TikTok’ta indirmek istediğimiz videonun linkini almak için Paylaş butonuna tıkladıktan sonra Bağlantıyı Kopyala seçeneğine dokunup, ilgili videonun linkini alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu