Sosyal Medya

Filigransız TikTok Video İndirme Nasıl Yapılır?

TikTok video indirme yöntemleri sayesinde, herhangi bir programa ihtiyaç duymadan logosuz yani filigransız TikTok video indirme yapabilirsiniz.

TikTok video indirmenin çok sayıda yolu var. TikTok videolarını indirme yöntemleri sayesinde, herhangi bir programa ihtiyaç duymadan logosuz yani filigransız TikTok video indirme yapabilirsiniz.

TikTok videoları nasıl indirilir?

TikTok videolarını indirmenin çok sayıda yolu vardır. Bunun için kullanılabilecek en basit ve en kullanışlı yöntem TikTok’un bizzat sunduğu indirme özelliğini kullanmaktır.

TikTok’ta içerik üreten kişiler, yayınladıkları videoların indirilip indirilmeyeceğine karar verebiliyor. Herhangi bir videonun yan tarafında yer alan Paylaş butonuna tıkladığınızda “Videoyu Kaydet” seçeneğini görebilirsiniz.

Bu seçeneğe tıkladığınızda video doğrudan telefonunuza iniyor. Ancak yukarıda belirttiğimiz üzere videonun çeşitli yerlerine, belirli aralıklarla ortaya çıkan filigranlar yerleştiriliyor. Bu filigranda TikTok simgesi ve kullanıcı adı yer alıyor.

Filigransız TikTok Video İndirme Nasıl Yapılır?

Eğer yayınlayan kişi videonun indirilmesini istemiyorsa bu seçenek görünmüyor. Tabi bu videoyu hiç indiremeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Üstelik filigransız TikTok video indirmekte mümkün.

Filgransız TikTok video indirme nasıl yapılır?

TikTok videolarını Filigransız olarak indirmek için;

Adım 1# TikTok’ta indirmek istediğimiz videonun linkini almak için Paylaş butonuna tıkladıktan sonra Bağlantıyı Kopyala seçeneğine dokunup, ilgili videonun linkini alın.

Adım 2# Buraya tıklayarak musicallydown.com sitesine giriş yapın.

Adım 3# Ekranın üst kısmında yer alan kutucuğa, kopyaladığınız linki yapıştırın. Ve Download butonuna tıklayarak indirin

Filigransız TikTok Video İndirme Nasıl Yapılır?

Filigransız TikTok video indirme bu kadar kolay!

TikTok şifresini unuttuysanız ve giriş yapmak konusunda sıkıntı yaşıyorsanız Tiktok hesap kurtarma aslında oldukça basit bir işlemdir. Buradaki yazımızda TikTok hesabına giremeyenler için  TikTok şifre alma ve TikTok şifre değiştirme işlemlerini anlatacağız.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu