En iyi 4 Bebek Telsizi Uygulaması

Bu uygulamalar ile telefonunuzu bebek telsizi haline getirebilirsiniz.

İster Android ister IOS olsun telefon ve tabletinizi bebek telsizi uygulamaları ile bebeğinizi izleyebileceğiniz bir bebek monitörüne dönüştürebilirsiniz.

Bebek monitörü çocuğunuzu izlemek için en etkili araçlardan biridir. Bebeğinizi uyurken her hareketini izleyebileceğiniz ve dinleyebileceğiniz bu cihazlar oldukça pahalı fiyatlardan satılıyor.

Bebek telsizlerine yüksek miktarlar ödemektense bu işi yapan uygulamaları kullanmak daha avantajlı oluyor.

Bu yazımızda, bebeğinizi izlemek için kullanabileceğiniz en iyi Android ve iOS bebek telsizi uygulamalarını bulacaksınız.

En iyi 4 bebek telsizi uygulaması

Bu uygulamaların belirli bir deneme süresi bulunuyor. Dene süresi bitiminde uygulamayı satın almak durumunda kalıyorsunuz.

Annie Baby Monitor

En iyi 4 Bebek Telsizi Uygulaması

Annie Baby Monitor’de telefonunuzu birden fazla cihaza bağlama, karanlıkta izlemek için bir gece lambası, farklı telefon platformlarında çalışma gibi özellikler bulunuyor. 

Uygulamada eğer ki bebek gece ağlarsa hiç odasına gitmeden onunla konuşma özelliği de mevcut. Bu sayede uzaktan bebeğinizi sakinleştirebiliyorsunuz.

Annie Baby Monitor’ü kullanmak için bir ödeme planı seçmeniz gerekiyor. haftalık 4,99 USD, Aylık, 9,99 USD, yıllık 49,99 USD ve ömür boyu kullanım için  149,99 USD ödemeniz gerekiyor.

Baby Monitor Teddy

En iyi 4 Bebek Telsizi Uygulaması

Baby Monitor Teddy uygulaması, diğer bebek telsizi programları ile aynı mantıkta çalışıyor. Uygulamayı ücretsiz deneme sürümüyle kullanabilirsiniz.

Baby Monitor TEDDY
Baby Monitor TEDDY
Developer: Unknown
Price: Free
‎Baby Monitor TEDDY
‎Baby Monitor TEDDY
Developer: Apirox, s.r.o.
Price: Free+

Luna

En iyi 4 Bebek Telsizi Uygulaması

Luna uygulaması sadece IOS cihazlara özel geliştirilmiş bir bebek telsizi uygulamasıdır. Uygulama arka planda çalışır ve çocuğunuz uyandığında size bildirim gönderir. Bebeğinizi izleyebilir veya sesini dinleyebilirsiniz.

BabyCam

En iyi 4 Bebek Telsizi Uygulaması

BabyCam ile siz odada yokken bebeğinizi sakinleştirebilir, ona telefondan bir ninni çalabilir yada mikrofonu açıp onunla konuşabilirsiniz. BabyCam sadece Android cihazlara özel geliştirilmiş bir bebek telsizi uygulamasıdır.

BabyCam - Babyphone
BabyCam - Babyphone
Developer: Unknown
Price: Free

Çocuğunuzu boş zamanlarını eğlenceli şekilde değerlendirebilmesi için Android ve iPhone telefonlar için en iyi 11 boyama uygulamasıburadaki yazımızda bulabilirsiniz.

Bebek telsizi nedir?

Bebek telsizi çocuğunuzu izlemek için en etkili araçlardan biridir. Bebeğinizi uyurken her hareketini izleyip dinleyebilirsiniz.

Bebek telsizi neden kullanılır?

Bebek telsizi çocuğun yattığı odaya girmeden sürekli çocuk başında durmadan odadaki sesleri, görüntüleri bakşa bir odada olsanız bile size iletir. .

Bebek telsizi nasıl olmalı?

Öncelikle ses kalitesi iyi olab bir bebek telsizi tercih edilmleidir. Özlelikle görüntülü olandan alırsanız aynı zamanda bebeğinizi de izleyebilirsiniz.

Bebek telsizi radyasyon yayar mı?

Bebek telsizleri elektromanyetik alan oluştururlar. Bebek telsizlerinin radyasyon yayması konusunda bir çok bilimsel makele bulunmakta bunları okuyabilirsiniz.

Bebek telsizi ne zamana kadar kullanılır?

Bebek telszileri tercihe göre 3-4 yaşa kadar kullanılabilmektedir.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu